האם שטיחים עדיין רלוונטיים במזג האוויר הישראלי?

האם שטיחים עדיין רלוונטיים במזג האוויר הישראלי?

מבחר שטיחים

המאמר באדיבות https://saharacarpet.co.il

שטיח מהווה פריט עיצובי ומרשים מאוד לכל בית. מרבית האנשים נוהגים לרכוש שטיחים מעוצבים לחדרים השונים שבביתם בעונת הסתיו וטרם מגיעה העונה הקרה, אולם, חשוב מאוד להבין ששטיח הוא הרבה מעבר לפריט פונקציונאלי שהמטרה שלו היא לשמור על כפות רגליים חמות במהלך החורף. השטיח הדקורטיבי מהווה חלק מרכזי בעיצוב כל חלל בבית ועל כן, משתמשים בו  לאורך כל השנה.

מדוע כדאי לבחור בשטיח לא רק בעונת החורף?

כאמור, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם מתלבטים האם בכלל כדאי לשלב שטיח בביתם שכן, לכאורה מדובר על אביזר שרלוונטי ליצירת מראה חמים ונעים בעונת החורף וכן בכדי לאפשר לדרוך בעונת החורף הקרה על שטיח נעים ולא על הרצפה הקרה. מכיוון שגם עונת החורף בישראל לא מאוד קרה, רבים תוהים האם בכלל כדאי להם לבחור שטיח לביתם או שמא פחות כדאי. אולם, אם אתם מבינים כי השטיח כאמור לא מהווה אביזר פונקציונאלי בלבד כי אם פריט דקורטיבי שמשפיע באופן מהותי על מראה הבית, אין ספק שכדאי לשלב שטיחים המתאימים לכל עונות השנה לבית.

כיצד בוחרים שטיחים לבית?

רגע לפני שאתם ממהרים לרכוש כל שטיח מעוצב באשר הוא לביתכם, חשוב מאוד שתדעו כי  עליכם לבחור את השטיח המתאים לביתכם בהתאם לחלל שבו הוא עתיד להיות. חשוב מאוד להתייחס לעיצוב לדוגמא אם מדובר בשטיח עגול, לגוונים, לעמידות של השטיח  והאיכות שלו, לחומרים שממנו הוא עשוי, למחיר של השטיח, למידות של השטיח ולהתאמה שלהם לחלל ועוד. חשוב מאוד לדעת כי שטיחים לא מסייעים בבית רק בעונת החורף מפני רצפה קרה אלא גם בקיץ, כאשר יש מיזוג משמעותי בבית. השטיחים הופכים את הרצפה לנעימה יותר ונוחה יותר לדריכה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה