מחסן מעץ או מחסן מתכת – מה עדיף?

מחסן מעץ או מחסן מתכת – מה עדיף?

מחסן עץ לגינה

כאשר אתם באים לבחור מחסן לגינה / לחצר, ישנם מספר שיקולים חשובים שיכולים להשפיע על הבחירה שלכם כמו גם לעזור לכם להחליט מה אתם באמת רוצים. בשביל שלא תצטרכו לשבור את הראש לבד, הכנו לכם מדריך קצר, כך תוכלו להחליט בקלות מה אתם רוצים מחסן מעץ או מחסן מתכת וכמובן מה עדיף? שנתחיל? יאללה…

בואו נתחיל מהדבר הכי חשוב, ממה מורכב המחסן. בעיקרון ישנם שני סוגי מחסנים עיקריים הפופולריים ביותר, מחסנים מעץ ומחסנים ממתכת. יש כאלה שיעדיפו להשתמש במחסן מפלסטיק, נכון, גם לו יש יתרונות רבים, אך הוא פחות אסתטי וגם לא מתאים לכל סוג גינה או חצר.

בואו נעבור אחד אחד, נמנה את המאפיינים שלו ותחליטו בעצמכם מה עדיף, מחסן מעץ או מחסן מתכת, על פי השיקולים שלכם, בהתאם לצרכים שלכם, סוג הגינה, אופיה, העיצוב שלה וכמובן הגודל שאתם צריכים.

מחסני עץ

יתרונות – מחסן עץ יכול לשוות לגינה שלכם מראה כפרי מרשים ונעים. אם מדובר בגינה מעוצבת זה בהחלט יכול להשתלב עם הצמחייה ושאר הריהוט. כמו כן, מחסן עץ תוכלו לצבוע בגוונים המתאימים לכם. כמו כן, התקנתם קלה מאוד והם שומרים על טמפרטורה.

חסרונות – מחסני עץ דורשים תחזוקה תקופתית. כמו כן הם יקרים יחסית והם די קלים לפריצה.

מחסני מתכת

יתרונות – מחסני מתכת זולים יחסית ונדרשת עבורם תחזוקה מינימלית של צביעת שריטות וקילופי צבע וכדומה.

חסרונות – כמו כל מתכת, הם די פגיעים והם גם לא הכי אסתטיים. התקנת מחסני מתכת היא גם די מסובכת והיא מגיעה ללא רצפה. בדרך כלל המחסנים הם בלי חלונות והם גם נוטים להתחמם. תבחרו את הטוב ביותר עבורכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה