מתנה למנהל – מה כדאי לקנות למנהל?

מתנה למנהל – מה כדאי לקנות למנהל?

מתנות למנהלים

מנהלים רבים דואגים לעובדים שלהם ונשארים לבסוף אחרונים בתור כאשר צריך לדאוג להם למתנת הערכה והוקרה. שוק המתנות למנהלים יכול להשתרע על מנעד רחב של חפצים מוערכים שהם עשויים לאהוב, וחשוב לבחור אותם נכון בהתאם למנהל ולהעדפות שלו. זה יכול להיות עם מיתוג של החברה או בלעדיו וזה יכול להיות משהו מפנק שאינו קשור בהכרח לעבודה. המבחר הגדול נתון לשיקולכם לאיזה מנהל לקנות מתנה ראויה לחג, ליום הולדת, לרגל קידום או הישג כלשהו או לרגל פרישה.

אילו מתנות מוצעות למנהלים?

מתנות למנהלים יכולות להיות משהו שהם לוקחים אתם הביתה אם זה שי שמיועד לו אישית על הישגיו ועל עבודתו בחברה. אם אתם רוצים שזה יהיה אישי באמת אפשר לקנות לו שי כמו חפצים שישמשו אותו בפעילויות הפנאי שלו אם הוא עוסק בספורט או בקמפינג ואוהב טיולים. אולי זאת גם דרך טובה לרמוז לו שהגיע הזמן שיפנק את עצמו בחופשה נעימה ומפנקת ולכן אפשר לקנות לו בגדים או אביזרים אופנתיים שיוכל להשתמש בהם שם. 

מתנות שאפשר למצוא במשרד

מתנות למנהל שהוא יכול להציג לראווה ובגאווה גם במשרד יכולות להיות ציוד משרדי מהודר כמו עטים או פריטים שונים למכתבה שלו, פריטי נוי כמו פסלים וחפצי נוי שאפשר להציב על השולחן או על המדף במשרד. הוא ישמח בוודאי לראות גם מגני הוקרה על פועלו שבהם חרוטות ברכות ומילות תודה ממי שמעניק לו אותם. יש שורה ארוכה של צעצועי מנהלים וחפצים יפים שמנהלים אוהבים לקשט בהם משרד, כמו גלובוס או מצפן או להשתמש בהם כמו במעמד יין מהודר שהוא בוודאי גם שימושי וגם יפה ויוקרתי. אלה מתנות שהם לא רק יאהבו אלא גם ישמשו אותם מדי יום בהנאה גדולה.
למידע נוסף למתנות למנהלים היכנסו לאתר https://shayshivuk.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה