איך לבחור את גודל הלוח המחיק למשרד?

איך לבחור את גודל הלוח המחיק למשרד?

לוח זכוכית מחיק

זוכרים את הלוחות שהיו תלויים על הקיר בכיתה בזמן שלמדתם בבית ספר? ובכן גם בתחום זה חלו הרבה מאוד שינויים, כיום ניתן לרכוש גם לוח מחיק  מזכוכית מחוסמת הן לבתי ספר והן למשרדים.

מדוע כה כדאי לרכוש לוח מחיק למשרד?

אלה הם לוחות מחיקים פרקטיים מאוד, נוח לכתוב עליהם וקל למחוק. כל מה שחשוב נמצא על הלוח כמו רשימה של משימות או תרגילים והיה ומדובר בבית ספר. כאשר רוכשים לוח מחיק למשרד, יהיה קל יותר לנהל את העבודה, הם מתאימים במיוחד לחדרי ישיבות.

מהו גודל הלוח המומלץ?

יש יתרונות רבים ללוח מחיק למשרד. תוכלו למצוא אותם בכמה וכמה גדלים וכך להתאים אותם במדויק לחלל בו הם ימוקמו. יש לוחות קטנים, בגודל של שישים על ארבעים ס"מ, ויש גם לוחות מחיקים למשרד בגודל של מאתיים על מאה עשרים ס"מ. 

בהחלט ניתן להבין, כי יש היצע נרחב של לוחות מחיקים מזכוכית למשרדים, ואת הגודל יש לבחור על פי המטרה.

לוח שיוצר רושם

לוח מחיק מזכוכית למשרד יוצר רושם רב. לוח קטן יתאים יותר לכתיבת משימות, תזכורות, כך הוא גם יכול לשמש את הפקידות במשרד. אולם בזמן שמדובר בחדר ישיבות אליו ניתן להכניס הרבה אנשים, או אז רצוי לרכוש לוח גדול, לא רק שהוא מרשים, קל מאוד לכתוב עליו ולמחוק.

למעט זאת, באמצעות הלוח הנ"ל, ניתן להמחיש טוב יותר את מה שרוצים מול שותפים עסקיים.

איך תתלו את הלוח?

לוח מחיק עשוי מזכוכית ניתן לתלות במשרד בכמה דרכים. קיימת תלייה מרחפת ותלייה נסתרת. תוכלו לא רק לבחור בגודל המסך הנכון, אלא לבחור את הסגנון המועדף עליכם. צוות העובדים של החברה ישלח אליכם לעשות זאת. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה