כמה עולים עגילי יהלומים זהב לבן?

כמה עולים עגילי יהלומים זהב לבן?

עגילי יהלומים

עגילי יהלומים הם מסוג התכשיטים שנשים אוהבות במיוחד משום שהם בולטים ומיוחדים מאוד ביופיים. כאשר לפעמים התקציב שלנו מאפשר רק תכשיט יהלום אחד עדיף לבחור עגילים משובצים משום שהם מתאימים לכל תלבושת ולכל אירוע כמעט. כשבוחרים עגילי יהלומים זהב לבן נהנים מהטוב שבכל העולמות משום שזהב לבן הוא זהב יוקרתי בעל תכונות מיוחדות של חוזק ושל יוקרה. 

מה חשוב לשים אליו לב בקניית זהב לבן?

זהב לבן הוא זהב טהור ואמיתי לכל דבר, אלא שבגלל העיצוב שלו והתכשיט שאמור להחזיק מעמד ולהיות יציב הוא מעורב עם סגסוגת של ניקל או כסף ופלדיום, ובכך הוא מקבל חוזק כמתכת. זה חשוב במיוחד בעגילים משום שהם בעלי מבנה שאמור להחזיק גם שיבוצי אבנים ולהיות אסתטיים מבלי להתעקם. חשוב אם כך לשים לב לכך שיש גם תעודה לזהב הלבן וגם לאבן המשובצת כדי לוודא שזה אמיתי. תעודה גמולוגית מבטיחה שאתם משלמים מחיר של יהלום אמיתי ולא זירקון.

מחיר עגילי יהלומים

מחירים של עגילי יהלומים משתנים לפי האבנים שלהם, המתכת שממנה הם עשויים ומהעיצוב ומהמשקל הכללי. ככל שיש יותר זהב ויהלומים ברור שזה יקר יותר, אם היהלומים איכותיים וללא פגמים. עגילי יהלומים זהב לבן נעים במחירם מיהלומים פגומים אבל שמישים עדיין ולכן מחירים יהיה זול יחסית לבין יהלומים אמיתיים ואיכותיים שהם יהלומי מעבדה או יהלומים טבעיים. למחיר זה מוסיפים את מחיר הזהב הלבן וכך מחיר עגילי יהלומים זהב לבן יכול לנוע מכ-3,000 ₪ ועד 10,000 ₪ ויותר. השאלה היא גם כמה קראט יש ליהלום. ככל שהיהלום שוקל יותר כך גם הוא יקר יותר. לזה מוסיפים את החיתוך ואת איכות היהלום כי יכול להיות שיהלום קטן יותר יהיה איכותי יותר ולכן גם יקר יותר מיהלום גדול יותר.

אולי יעניין אותך גם טבעות אירוסין זהב לבן

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה