סוגי מכשירי עיסוי לבית

סוגי מכשירי עיסוי לבית

מכשיר עיסוי

עיסוי הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לטפל בגופנו שלנו ולהעניק לו אנרגיות חדשות, לשפר את זרימת הדם בגוף, לחזק את המערכת החיסונית ולטפל בבעיות בריאותיות שונות כמו כאבים, דלקות, הפגת מתחים ולחצים ועוד. אם אנחנו רוצים עיסוי מפנק יש 3 דרכים להשיג אותו: על ידי אדם קרוב אצלנו בבית שמוכן להתנדב לעשות לנו עיסוי, על ידי תשלום למעסה מקצועי במכון ספא או לקנות מכשיר עיסוי לבית ולהשתמש בו באופן עצמאי. 

מהם מכשירי עיסוי לבית ואילו סוגי מכשירים כאלה קיימים?

מכשיר עיסוי ביתי הוא בפשטות: מכשיר עיסוי שאתם יכולים להשתמש בו בביתכם. אין זה אומר שמדובר במכשיר גדול שלא תוכלו לקחת אתכם לנסיעות, טיולים, טיסות וכד' – אלא שיש סוגים שונים ורבים אולם מתאימים לשימוש ביתי ועצמאי כך שתוכלו לפנק את עצמכם או את יקיריכם ללא הצורך בתשלום למעשה מקצועית וללא הגבלת זמן. מכשירי עיסוי יכולים להיות מכשירים מסוגים שונים:

  • מכשיר עיסוי לעיניים – סוגי של משקפי עיסוי בטכנולוגיה מתקדמת המספקים מגוון מצבי עיסוי שונים מסביב לעיניים ובאזור הרקות. להפחתת העומס על מערכת הראייה, הפחתת כאבי ראש והרגשה כללית טובה יותר. 
  • מכשיר עיסוי לצוואר – מעטפת לצוואר המספקת עיסוי מפנק המסייע בהפחתת העומס והלחץ על חוליות הצוואר שלנו. 
  • מכשיר עיסוי לראש – מעין קסדה מיוחדת הכוללת גם משקפיים הניתנות להסרה (בהתאם לסוג העיסוי שאתם רוצים) ומספקת עיסוי מפנק לראש, הפחתת לחץ וכאבי ראש ועוד. 
  • מכשיר עיסוי לידיים – מגוון מצבי עבודה ועוצמות הפועלות על אזורים שונים בכפות הידיים מה שמסייע בהפחתת כאבים בידיים ובכלל. 
  • מכשיר עיסוי לרגליים – ברגליים שלנו מרוכזים נקודות העזרה שלנו בגוף ולכן עיסוי של כפות הרגליים יכול לשפר את בריאותנו במובנים רבים.
  • כורסאות עינוי – הפועלת על רוב חלקי הגוף ובעיקר אזור הגב.
  • ועוד…
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה