חברת אחזקה – מה היא צריכה לספק לכם?

חברת אחזקה – מה היא צריכה לספק לכם?

חברת אחזקת בניין

חברת אחזקה היא חברה שמעניקה שירותים מקצועיים ומתקדמים מאוד, חברה שדואגת למבנה או לנכס ומסירה מעליכם את העול סביב העניין הזה. להלן נמנה אילו שירותים כלולים תחת המענה של חברת אחזקה שנקראית גם לפעמים חברת ניהול בניין.

מה מספקת חברת אחזקה?

  • אחריות כללית – הערך הראשון והחשוב מכולם הוא אחריות כללית על הנעשה בנכס. חברת אחזקה אוחזת ביד מקצועית ומנוסה את מושכות הניהול ומנהלת את הנכס באופן יעיל על פי הצרכים שמתעוררים בו לאורך התקופה.
  • ניקיון רציף – חברת אחזקה נותנת שירותי ניקיון ברמה רציפה וקבועה. המטרה שניצבת מול עיני החברה היא להבטיח שהנכס מטופל היטב, עובר ניקוי לכל אורך שעות השימוש והפעילות. כך שבסופו של דבר כל מי שמגיע למתחם פוגש מקום נקי ונעים לביקור ולשימוש.
  • תיקונים – בכל נכס נוצר צורך לבצע מפעם לפעם תיקונים שונים. לפעמים מדובר על פעולות פשוטות כמו החלפת נורות תקולות ופעמים על פעולות מורכבות יותר. בכל מקרה חברת אחזקה היא זו שאמורה לגלות את התקלות או לקבל את הפניות על אודותיהן, ובהתאם לצורך להציע מענה ופתרון. בין אם זה על ידי צוות החברה ובין אם זה על ידי איש מקצוע חיצוני.
  • תדמית – במידה ומדובר על מתחם מסחרי חברת האחזקה היא זו שממונה גם קידום המתחם ועל הנראות שלו. היא בעצם ממתגת את המתחם כולו, יוצרת את האווירה המתאימה ומקדמת את המתחום עבור כל אחד מבעלי העסקים שפועלים בו.
  • גינון – במידה ויש במתחם או בנכס גינה, חברת האחזקה היא זו שמקבת את התפקיד לטפל בצמחים ולטפח אותם. הדבר כולל השקיה קבועה, שתילה בעת הצורך, כיסוח הדשא מפעם לפעם וכן הלאה.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה