דובאי לא לעשירים בלבד

דובאי לא לעשירים בלבד

דובאי

הסכם אברהם שנחתם לפני שנה עם מדינת איחוד האמירויות הערביות הובילה לגל של תיירים ישראלים המגיעים לנפוש באחת הערים העשירות בעולם, הלוא היא העיר דובאי המתויירת ביותר בעולם. מספיק להציץ בתמונות הממחישות את מהות העיר כדי להבין אילו תיירים מגיעים לנפוש בה, כיוון שהמגדלים הגבוהים והמרשימים אינם מותירים ספק כי נופש בדובאי מכוון במהותו לעשירים שיכולים להרשות לעצמם חופשה מפנקת ויוקרתית.

למרות שהמראה הראשוני של העיר מותיר את הרושם כי רק אנשי אלפיון עליון מגיעים אליה, וכן כמובן הדירוג שלה כעיר העשירה בעולם, כדאי לדעת כי חופשה בדובאי איננה מיועדת לעשירים בלבד ולכן גם אם אתם ממעמד הביניים תוכלו להרשות לעצמכם חופשה שווה ומספקת במיוחד. 

למה דובאי היא אחת מהערים העשירות בעולם?

הכלכלה המרכזית והמכניסה ביותר במפרץ הפרסי הינה הנפט, אך למרות שדובאי שוכנת באזור זה הכלכלה בה איננה נשענת על נפט אלא על מסחר עם מדינות אחרות, פיננסים, נדל"ן, תחבורה וכמובן תיירות. נוסף לאטרקציות ומקומות שאי אפשר לראות במקום אחר כמו הבניין הגבוה בעולם, פארק הפרחים הגדול ביותר, שדה התעופה היוקרתי והגדול בעולם ושטח מדברי קסום – דובאי מציעה לתיירים גם מלונות יוקרתיים ורמת אירוח גבוהה ביותר, דבר המושך אליה שלל מבקרים אמידים המעלים את הכנסות העיר מתיירות. 

הזמינו טיסה לדובאי >>>

אילו אטרקציות ומקומות אסור לפספס בטיול לדובאי?

אין ספק כי לא חסרים מקומות לבקר בהם בדובאי, ולכן ההמלצה היא לערוך "תחקיר" מקדים על המקום ולתכנן את כל המקומות שתרצו לראות במהלך הטיול בדובאי. לדוגמא ניתן להגיע אל תצפיות ייחודיות בגורד השחקים בורג' ח'ליפה, לערוך טיול ספארי במדבריות הפתוחות, ליהנות מספורט ימי וכמובן ליהנות מאוכל משובח ברמה קולינרית גבוהה.

כדי לחוות את העיר מבלי לקרוע את הכיס, כדאי למצוא חבילת נופש בדובאי הכולל טיול הכל כלול שיכול לחסוך לכם הוצאות רבות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה