מגן קפיצים לטרמפולינה

מגן קפיצים לטרמפולינה

מגן קפיצים לטרמפולינה

אם יש לכם מתקן קפיצה בבית, (כן, אנחנו מתכוונים לטרמפולינה כמובן..) מגן קפיצים לטרמפולינה שלכם יוכל לפתור לכם בעיות בטיחות רבות. אז איפה תוכלו למצוא את המתקן הטוב ביותר ולמה באמת תצטרכו להחליף אותו בתדירות גבוהה?

מגן קפיצים לטרמפולינה

לא כדאי לשחק עם עניין הבטיחות בכל מה שקשור לילדים. הטרמפולינה שיש לכם בבית, נועדה לילדים שלכם (כן, אין לנו ספק שגם אתם קופצים עליה כשאף אחד לא רואה..) ולכן, תצטרכו לאבטח אותה בצורה הטובה ביותר עבורם.

מגן קפיצים לטרמפולינה הוא בדיוק מה שתצטרכו אם ברצונכם לתת שקן ורוגע לראש שלכם בזמן שהילדים שלכם נהנים על הטרמפולינה בחצר האחורית.

סוגי טרמפולינות

טרמפולינות עגולות: טרמפולינות עגולות, משמשות באופן מסורתי למטרות פנאי. הם הסוג הרב-תכליתי והבסיסי ביותר לשימוש חיצוני. תוכלו למצוא טרמפולינות בקוטר של 5 עד 16 מטר. 

הם מגיעים בהתאמה ובגודל הנכונים לכל חצר אחורית או לגינה הקדמית. חלקכם אפילו יאהבו אותה ממש מול הבית שלכם, כלומר אם יש לכם מספיק מקום בשבילה.

תכונות טרמפולינות עגולות:

  • הן ידידותיות למתחמי רשת בטיחות
  • הן מציעות חלוקת כוח מדהימה
  • הם קלים וניידים
  • הטרמפולינות הכי משתלמות בשוק
  • הילדים הכי מתחברים ואוהבים אותן

כיצד לבחור טרמפולינה

בחירת הסוג הנכון של טרמפולינה אינה קשה, כמו בחירת טרמפולינה בטוחה. ואתם יכולים לקנות בחנות ספורט Run2gain משהו בטוח ובעל ערך רק לאחר השוואת תכונות מסוימות. טרמפולינה מורכבת ממסגרת יציבה, מחצלת גמישה, קפיצים, קצוות צינור ומארז.

ראשית, כדאי לדעת שרכישת טרמפולינה אינה פשוטה. לוקח זמן ומאמץ כדי למצוא את הטובה ביותר. וכמו בכל רכישה גדולה, התחלת תהליך הקנייה עם הבנה ברורה של התכונות והרכיבים הטובים ביותר היא קריטית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה