האם בקרוב נראה מל"טים מביאים משלוחים לרמת החייל, לקריית שרת או לנווה חוף?

 האם בקרוב נראה מל"טים מביאים משלוחים לרמת החייל, לקריית שרת או לנווה חוף?

שילוח בינלאומי

יש תחושה שכולם מדברים היום על ענף המשלוחים: אמאזון ואובר כבר "על זה" ונראה שבכל יום צץ לו איזה סטארט-אפ חדש בענף משלוחי המזון. האם בקרוב נראה מל"טים (מטוסים ללא טייס) בשמי הארץ מטיסים משלוחים לרמת החייל? או שמא יגיע אלינו מארז של מוצרי גלם ישירות לבית שבקריית שרת? משהו גדול קורה בענף משלוחי המזון, אז יצאנו לבדוק מה…?!

כיצד שירותי משלוחים ישנו את האופן שבו אנחנו צורכים מזון?

בתקופה שבה אנחנו יכולים להזמין מערכת קולנוע ביתית ובאותו הטלפון גם להזמין משלוח אוכל ושניהם יגיעו אלינו הביתה עד שעת ארוחת הצהריים – זה נראה מוזר שתעשיית משלוחי המזון עוד לא פרצה את תקרת הזכוכית.

יש לציין שהענף בהחלט מתקרב לשבירת התקרה כי על פי הנתונים יותר מ-200 מיליון אמריקאים עורכים את הקניות שלהם און ליין. הדברים משתנים, הצרכנים-גולשים משתנים ונראה שמתקרבת שעתם הגדולה של שחקנים חדשים – של משלוחי המזון האיכותי ומעדני הגורמה. למעשה כבר עכשיו פודי'ס וחובבי אוכל יופתעו לגלות עד כמה גדל המבחר של משלוחי המזון שזמינים כבר היום:  החל מחקלאים שמציעים שיווק ישיר לצלחת של הלקוח דרך משלוחי מוצרי מכולת ועד ערכות חומרי גלם להכנת ארוחות מובנות. יש היום שפע של אפשרויות למלא את הבטן הרעבה שלנו, מבלי להזיק לגוף שלנו, וכל זאת מבלי לעזוב את נוחות הספה שבבית.

  • ערכות מוצרי גלם להכנת ארוחות – אין ספק שזה אחד הטרדנים הכי חמים היום – הכן את הארוחה שלך בעצמך (DIY). שירות משלוחים ייחודי זה למעשה מביא אלינו קופסה שבה חומרי גלם והוראות הכנה או מתכונים להכנת ארוחה. היופי בשירות המשלוחים הזה הוא שאפשר להחשף למוצרי גלם חדשים ומעניינים וגם להחשף למתכונים חדשים. עוד יתרון שטמון בערכות האלו הוא שאנחנו מקבלים את התחושה שאנחנו עמלנו והכנו במו ידינו את האוכל ולא הסתפקנו משלוחי אוכל מן המוכן.אוכל טעים
  • מסעדות ללא מסעדות – ייתכן מאוד וכבר השתמשתם בשירות הזה ולא ידעתם. חיפשתם באינטרנט "משלוחים רמת החייל", מצאתם תפריט נהדר, התקשרתם והזמנתם משלוח שיגיע עד לפתח המשרד שלכם, אתם בטוחים שהזמנתם ממסעדה שממוקמת ברמת החייל אולם אין באמת מסעדה, יש מטבח שמכין את האוכל ואינו חלק ממסעדה פעילה – מסעדה ללא מסעדה, כאמור. שירותי משלוחים שכאלו כבר קיימים בעולם ונראה שיש היום לא מעט משקיעים שמוכנים להשקיע את כספם במסעדות ללא מסעדות. משלוחים של אוכל איכותי, כאילו הוכן במסעדה טובה, עם תפריט שמשתנה תדיר כאשר העסק מתרכז אך ורק בשירות המשלוחים!
  • משלוחי מוצרי מכולת דרך הטלפון הנייד – לדעת מומחים זה התחום ש"תקע" את ענף משלוחי המזון בשנים האחרונות. בתחילת שנות ה-2000 – בתקופת בועת הדוט-קום, משלוחי מוצרי מכולת החלו לתפוס תאוצה אך הבועה ריסקה את הענף ביחד עם עוד ענפים נוספים. רק עכשיו אנחנו עדים להתעוררות מחודשת בתחום כששחקניות ענק כגון אמזון, גוגל ווול-מארט מנסות להכנס לתחום משלוחי מוצרי המכולת. לפי מומחים, זה הולך להיות התפוח האדמה הלוהט בשנים הקרובות.האם הם צודקים? ימים יגידו.

משלוחי מזון – היום הרבה יותר קל והרבה יותר טעים!

אפשרויות משלוחי המזון היום הרבה יותר גדולות וכך גם מגוון סוגי האוכל. מעולם לא היה קל יותר וטעים יותר להזמין משלוחי אוכל איכותי, בריא ומשובח.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה