חזיות הנקה – איך בוחרים נכון?

חזיות הנקה – איך בוחרים נכון?

חזיות הנקה

הרבה מאוד נשים אשר נדרשות להניק את התינוק שלהן, בוחרות להשתמש בתקופת ההנקה בחזיות המותאמות לכך. במשך השנים, החלו יותר ויותר חברות המייצרות הלבשה תחתונה או בגדים המותאמים לנשים אחרי לידה, לייצר חזיות המותאמות לתקופה זו. 

מדובר על חזיות הנקה אשר מאפשרות לאישה הרבה יותר נוחות, בעת התהליך עצמו, מעבר לכך מדובר על חזיות המספקות תמיכה רחבה יותר, וכן אפשרות לשאוב חלב עם שלל סוגים של משאבות וללא צורך להחזיק אותן בידיים. זה הרבה יותר נוח ופשוט, מאפשר לאישה לבצע פעולות נוספות בזמן שהיא מניקה און שואבת, וכמובן שומר בצורה טובה יותר על מבנה החזה. 

אפשר למצוא קטלוגים עם מגוון רחב של חזיות הנקה משלל דוגמאות. כל אישה צריך לדעת כיצד לבחור את החזייה הרלוונטית עבורה, בין אם זה על פי הגודל שלה, סוג הבד ממנו היא עשויה וכן על פי מאפיינים נוספים שיכולים להשפיע על תהליך הבחירה. 

כיצד בוחרים חזיות הנקה בצורה נכונה?

ראשית, כל אישה צריכה לבחור כמובן חזיית הנקה בגודל המתאים לחזה שלה. יש לקחת בחשבון שבתקופה אחרי הלידה, גודל החזה ישתנה בצורות שונות ולכן חשוב להיות ערות לכך ולקנות חזיות מותאמות. 

שנית, צריך לבחון את סוג הבד, עד כמה הוא נוח ופשוט, עד כמה הוא נעים, וכן עד החזייה בכלל והבד עצמו בפרט מספק תחושה של דיסקרטיות כאשר האישה מחליטה להניק במקום ציבורי. 

שלישית, יש לבחון את איכות הבד בשביל לוודא שאכן הוא נשמר במשך זמן רב. לשם כך צריך גם לבדוק עד כמה פשוט וקל לתחזק אותו, עד כמה פשוט וקל לנקות את החזייה ולשמור עליה מבלי שהיא תישאר עם כתמים. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה