ויברטור זוגי – למה זה כדאי?

ויברטור זוגי – למה זה כדאי?

ויברטור זוגי

כיום יותר נשים וגברים יודעים שההנאה המינית צריכה להיו תגם של הגבר וגם של האישה ורבים יודעים שבאמצעות ביצוע פעולות נכונות – שני הצדדים יכולים להנות מסקס  מה שמאפשר גם לנשים וגם לגברים לחוות אורגזמה נפלאה. 

ויברטורים הם כאלה המיועדים בעיקר לנשים אבל בפועל אפשר למצוא כיום ויברטור לו ולה במגוון צורות ועיצובים עם מגוון אופציות שמאפשרות עונג גם לגברים וגם לנשים. 

אז איזה ויברטורים אפשר למצוא? הנה כמה דוגמאות:

ביצת רטט אלחוטית

ביצה עשויה סיליקון רפואי שרוטטת על איבר המין הנשי ומדליקה את האיברים של הגבר. מדובר בביצה עשויה מחומר אלסטי ונעים למגע שיש לה מספר מצבי רטט ומיוצרת בגדלים של 8.5 ס"מ אורל ועובי של 2.5 ס"מ. הביצה תרטוט לפני ובעת חדירה ואפילו לאחר מכן ותאפשר חוויה זוגית נפלאה!

סטיספייר

ויברטור זוגי מושלם שמכיל עשרה מצבי רטט. מדובר במוצר שקט וכיפי שמופעל באמצעות שלט אלחוטי או ללא שלט. מדובר בוויברטור שמתאים גם לו וגם לה ונחשב עמיד במים וכיף להשתמש בו במקלחת משותפת. 

טבעות רטט

גם טבעות רטט הן מוצר מושלם לגברים ונשים בעיקר משום שהן מאפשרות להתפנק בזוג כאשר הטבעת מולבשת על איבר המין הגברי ומענגת את האישה ואת הגבר בזמן חדירה.

באתר https://www.vibratov.co.il/ תמצאו גם מארזים כיפיים לגבר ולאישה החל מכאלה עשויים סיליקון רפואי או כל חומר אחר שנועד לחדירות מענגות, לרטט דגדגני ואנאלי ולשאר עינוגים שגברים ונשים אוהבים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה