איך לצרף מספר נייד נוסף לוואטסאפ?

איך לצרף מספר נייד נוסף לוואטסאפ?

מספר נייד נוסף לוואטסאפ

WhatsApp היא אפליקציית הודעות פופולרית ובאופן מפתיע – אנשים רבים בוחרים להשתמש בה מכיוון שהיא תואמת גם לאייפון וגם לאנדרואיד, והיא עובדת על WiFi, כך שאינכם צריכים להשתמש בתוכנית הסלולרית שלכם תמיד.

איך לצרף מספר נייד נוסף לוואטסאפ?

אז מה זה וואטסאפ? מדריך לניווט בפלטפורמת התקשורת מבוססת האינטרנט החינמית אבל בינינו, מה אני חופר לכם על "מה זה וואצפ"? אנחנו בטוחים שאפילו הילד הקטן שלכם מכיר טוב ממכם את ההתנהלות באפליקציה הזו ובכל זאת, איך תוכלו לשלב עוד מספר נייד נוסף לוואטסאפ שלכם ?

רוצים להוסיף איש קשר חדש לפנקס הכתובות שלכם בוואטסאפ? אתם יכולים לעשות זאת בקלות בשתי דרכים שונות, תלוי אם האדם השני נמצא בקרבת מקום. הנה מה שאתם צריכים לדעת.  

כיצד להוסיף איש קשר לוואטסאפ

ישנן שתי דרכים להוסיף איש קשר ל-WhatsApp – אתם יכולים להזין את איש הקשר באופן ידני דרך לשונית הצ'אטים, או אם איש הקשר החדש שלכם נמצא פיזית בקרבת מקום, אתם יכולים פשוט לסרוק את המידע שלו באמצעות קוד QR.

דרך לשונית צ'אטים

  • פתחו את אפליקציית הווצאפ ועברו ללשונית צ'אטים (היא נמצאת בתחתית המסך באייפון ובחלק העליון באנדרואיד). עשו צילום מסך של אפליקציית WhatsApp עם לשונית הצ'אטים כאשר היא מודגשת כדי להוסיף איש קשר חדש ל-WhatsApp, והתחל בפתיחת מסך הצ'אטים.
  • במסך הצ'אטים, הקישו על כפתור צ'אט חדש – תמצאו אותו בפינה השמאלית העליונה באייפון ובפינה השמאלית התחתונה באנדרואיד.

צילום מסך של קוד סריקת QR בוואטסאפ

הקישו על "סרוק" כדי לפתוח את המצלמה וסרקו את הקוד של מישהו אחר אותו אתם רוצים להוסיף לוואצפ שלכם.

> אולי יעניין אתכם מספר שני ללא סים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה