לאיזה עורך דין לפנות אם תפסו אותי נוהג שתוי?

לאיזה עורך דין לפנות אם תפסו אותי נוהג שתוי?

לאיזה עורך דין לפנות אם תפסו אותי נוהג שתוי?

אף אחד מאיתנו לא רוצה להגיע אל נקודה בה הוא נאלץ להתמודד עם רשויות החוק. מרביתנו לא מכוונים לכך, וסביר להניח שמרביתנו גם לא יודעים כיצד לנהוג במקרים כאלה, לכן אנחנו נבחר לפנות אל עורך דין שידע כיצד לעזור לנו. 

אחד המקרים בהם נידרש לשירותיו של עורך דין, ללא צל של ספק, הוא כשהמשטרה עוצרת אותנו בטענה שנהגנו כשיש אלכוהול בדם שלנו, בגין סעיף נהיגה בשכרות. במילים אחרות, במקרים בהם אנחנו נוהגים שתויים. זה מקרה קלאסי בו נידרש לשירותיו של עורך דין, שכן סביר להניח שלבדנו לא נצליח להתמודד עם ההשלכות של המקרה ולא נוכל לעמוד מול טענות המשטרה. 

על מנת שנוכל להתמודד עם המצב בצורה אפקטיבית ונוכל להפחית מחומרת המעשה או לפחות מחומרת הענישה. אם נדע לפנות אל עורך דין שידע לטפל בעניינו כמו שצריך, אזי שאנחנו נוכל להתמודד בצורה הרבה יותר טובה עם השלכות המקרה שלנו. 

למי אנחנו צריכים לפנות וכיצד נעשה זאת?

עלינו לפנות אל עורך דין נהיגה בשכרות שמתמחה בדיני תעבורה. לשמחתנו, יש לא מעט עורכי דין בישראל שמתמחים בתחום זה וסביר להניח שנמצא באזור המגורים שלנו, מספר עורכי דין שיכולים לעזור לנו. 

יחד עם זאת, חשוב שאנחנו נפנה אל עורך דין שיש לנו ניסיון בתחום, ידע, הבנה, והוא יכול לעזור לנו להתמודד עם הסיטואציה בצורה הטובה ביותר שיש. חשוב שאנחנו נבחר עורך דין שיהיה זמין ויוכל לעזור לנו במקרה שלנו, ללא עיכובים וללא דחיות. זה צריך להיות עורך דין שיש לו את הכלים והאמצעים להוכיח שהמשטרה טעתה לגבי המקרה שלנו, בין אם מדובר בכלים טכנולוגיים ובין אם מדובר בכלים אנושיים, עדים מומחים שיוכלו להעיד לטובתנו. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה