טרנדים בפיתוח אפליקציות

טרנדים בפיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות

שנת 2016 עוד מעט מסתיימת וזהו זמן טוב לבחון את שוק האפליקציות והמגמות שראיינו השנה. הטכנולוגיה הולכת ומשתפרת והאפקליציות מתאימות את עצמן ליכולות החדשות. מידי יום צצות אפליקציות חדשות אשר נועדו לתת ערך מוסף למשתמשים. אם כך מהם הטרנדים שראינו בשנת 2016? להלן 3 טרנדים שבאו לידי ביטוי באפליקציות שונות השנה, גם מהארץ וגם מחו"ל.

שירותים מבוססי מיקום – אחד הטרנדים החזקים שראינו השנה הוא שימוש בשירותים מבוססי מיקום, כלומר אפליקציות המזהות את מיקומכם ונותנות שירותים בהתאם. לצורך הדוגמה זו יכולה להיות האפשרות שפייסבוק נותנת לכם לדעת מי מהחברים שלכם נמצא בסביבה. ענקי הטכנולוגיה כמו גוגל ואפל משקיעות סכומים גדולים בנושא זה ואנו צפויים לראות יותר ויותר שימוש בשירותים מבוסי מיקום .

טכנולוגיה לבישה – אם הופתעתם של השעונים החכמים כולנו הבנו שהדבר הבא הוא הטכנולוגיה הלבישה הבאה לידי ביטוי במשקפיים מיוחדות, שעונים ועוד המצאות. וכמובן שטכנולוגיה חדשה זו דורשת אפליקציות חדשות המתאימות לעבוד עם המכשירים. אך מדובר בהרבה יותר מצורך טכני; הטכנולוגיה הלבישה מאפשרת שימושים חדשים ופתרונות שלא היו אפשריים קודם. יותר ויותר מפתחים מנסים לחשוב על פתרונות בעלי ערך למשתמים המבוססים על היכולות החדשות של הטכנולוגיה הלבישה.

אורח חיים בריא – בקשר ישיר לטכנולוגיה הלבישה אנו רואים שימוש נרחב באפליקציות הקשורות לנושאי בריאות, שמירה על כושר ותזונה נכונה, שיפור איכות השינה ועוד. אפליקציות אלו מטיבות להשתמש באפשרויות הטכנולוגיות החדשות ורותמות אותם לתחום הבריאות. התגובה החיובית של השוק לשימושים אלו מלמדת אותנו שאנו צפויים לראות עוג התפתחות טכנולוגיות בתחום לצד עוד אפלקיציות העושות שימוש באפשרויות הטכנולוכיות החדשות שיצוצו.

תחום פיתוח האפליקציות הוא תמיד תחום חם ובעל ביקוש רב. יש הרבה מאוד חברות המעוניינות בפיתוח אפליקציות – אתם יכולים לראות שחקני ענק כמו פייסבוק, גוגל ואחרים לצד עסקים מקומיים קטנים אשר מצליחים לעשות שימוש יעיל באפליקציות. חשוב גם להזכיר שפיתוח אפליקציות הוא אינו צד חד פעמי. חברה המפעילה אפליקציה תמיד תזדקק לשיפורים ושידרוגים והעבודה אף פעם לא נגמרת. בין הסיבות ניתן להזכיר את הדגמים החדשים של הטלפונים החכמים אשר יוצאים לשוק כל כמה חודשים וכוללים אפשרויות חדשות, מערכות הפעלה חדשות ועוד. אלו הם דברים אשר בהחלט משפיעים על פיתוח אפלקיציות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

תגובה אחת

  1. eyal@digitaleffective.com'
    דיגיטל אפקטיב הגב

    טרנד נוסף הוא איסוף מידע על התנהגות הל קוח על מנת לנחש אותו ולהציע לו את השירות המתאים לו בזמן הנכון ובמקום הנכון – החיבור בין BigData למובייל מביא עמו הזדמנויות חדשות לעסקים ולמפרסמים

השארת תגובה