כך תבחרו מזרון שיתאים לגב שלכם

כך תבחרו מזרון שיתאים לגב שלכם

על מנת לשמור על גמישות, תנועתיות ובעיקר על היכולת שלנו לתפקד ביום יום בצורה סדירה, בלי לחוש תחושת כאב באזורים שונים בגוף ובפרט בגב, אנחנו צריכים להשתמש בפריטי ריהוט מתאימים עבורנו. 

זה אומר, בין היתר, שעלינו לרכוש מזרון של ד"ר גב שיתאים לגב שלנו. על פניו, אנחנו משתמשים במזרון שינה מעט שעות באופן יחסי, בין 6 ל-8 בדרך כלל, אך אם בוחנים את האפקט מבינים שמדובר על עניין הרבה יותר משמעותי וחשוב ולכן עלינו להקפיד שהמזרון שלנו יתאים לגב ויספק לו יציבות משמעותית. 

צריך לזכור, אנחנו אומנם מבלים בחדר השינה מספר שעות בודדות במהלך היום ו/או הלילה, אך מדובר באחד השלבים החשובים ביותר עבורנו. השינה שלנו היא חשובה, לא רק לנפש אלא גם לגוף. היא מספקת לנו אפשרות להתאושש ולשקם את הגוף שלנו אחרי מאמץ, וכך אנחנו יכולים לקום בבוקר ולהתחיל מחדש. מעבר לכך, אם אנחנו נישן על מזרון לא טוב, אזי שייגרמו לנו כאבים חדשים שנתקשה להתמודד איתם. 

איך בוחרים מזרון בצורה חכמה?

ראשית, חשוב מאוד לבדוק את המזרון ולא לרכוש מבלי שבדקנו אותו פיזית קודם לכן. אנחנו צריכים לשבת ולשכב עליו, בשביל לוודא שהוא אכן טוב עבורנו. רצוי גם ללמוד את המפרט הטכני של המזרון בשביל לראות מאילו חומרים הוא עשוי. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון את רמת הקושי של המזרון ויחד עם זאת את הגמישות שלו. ישנם מזרונים שיודעים להתאים את עצמם באופן ספציפי לתנוחה הגוף, כך שהוא מותאם לכל שינוי שאנחנו מבצעים בזמן השינה. 

שלישית, יש לבחון את העמידות של המזרון, זאת על מנת שנוכל להשתמש בו לאורך זמן ולא נצטרך להחליף אותו באחר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה