ככה תבדקו שמי שמחליף לכם מצבר לא עובד עליכם

ככה תבדקו שמי שמחליף לכם מצבר לא עובד עליכם

החלפת מצבר היא פעולה פשוטה שכל רכב עובר במשך חייו כמה וכמה פעמים. הסיבה? המצבר הוא בעצם כמו סוללה של הרכב וכמו כל סוללה גם הוא נגמר.

כן, יתכן שעכשיו עם המהפכה של הרכבים החשמליים נראה יותר ויותר רכבים שאינם זקוקים למצברים וחברות המצברים צריכות לחשוב טוב טוב לאן הם פונים, אולם כיום המצב הוא שרוב הרכבים צריכים להחליף מצבר במשך כמה שנים.

הבעיה היא שכאשר אתם מגיעים למוסך, המוסכניק הוא כמו רופא. אין לכם שמץ של מושג מה בדיוק טוב בשביל הרכב, מה הוא מחליף לכם, אתם רק ממהרים להגיע לעבודה ומתחננים שיתפנה אליכם כמה שיותר מהר.

אבל צריך לשים לב מה אתם מקבלים ולאו דווקא בגלל הכסף שאתם משלמים, כי מצבר זה לא דבר כזה יקר, אלא בשביל האיכות שתלווה אתכם במהלך השנים הקרובות.

אז איך בודקים איזה מצבר אתם מקבלים כאשר אתם ניגשים להחליף מצבר בבאר יעקב המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איזה מצבר טוב עבורכם?

תעשיית המצברים היא רחבה כפי שאתם בוודאי משערים, יש הרבה חברות, יש הרבה גדלים. נתחיל מהגודל שזהו השלב הפשוט ביותר. לכל רכב יש קיבולת מסוימת של מצבר בהתאם לנפח המנוע של הרכב ועוד.

מלבד זאת, יש את הדגם שהיצרן של הרכב ממליץ עליו ככזה שמתאים למערכות של הרכב. אתם צריכים לשים לב כשמחליפים לכם מצבר שנותנים לכם את הסוג שמתאים למצבר שלכם.

בנוסף, כדאי לשים לב על התאריך ייצור שמופיע על המצבר, אם הוא יותר מכמה חודשים אל תיקחו אותו משום שהוא מתחיל כבר להתבלות על המדף ולאו דווקא מהנעה להנעה ברכב שלכם.

> אולי יעניין אתכם גם החלפת מצברים עד הבית

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה