פחם פעיל – שימושים בתעשייה

פחם פעיל הוא סוג של חומר נקבובי המשמש לסינון וטיהור מים. השימוש המתועד הראשון בפחם פעיל מתוארך לשנת 1770 באנגליה. הוא שימש לראשונה לטיהור מים. בשנת 1856 הוגש הפטנט הראשון על פחמן פעיל בארצות הברית. הוא משמש לעתים קרובות כמסנן במערכות לטיפול במים ביתיות, ונמצא כיעיל בהסרת מזהמים כמו כלור, מתכות כבדות, חומרי הדברה ותרכובות אורגניות ממי הברז. פרטים נוספים על הפחם הפעיל גם בקישור https://he.sutok.co.il/active-carbon.

פחם פעיל הוא חומר שנמצא בשימוש כבר מאות שנים בתעשיית הסינון. זוהי צורה נקבובית וגרגירית של פחמן שיכולה לספוג ולהסיר מזהמים מהאוויר, המים והאדמה. פחם פעיל משמש בעיקר במפעלים לטיפול במים להסרת מתכות כבדות ומזהמים אורגניים מהמים. זה יכול לשמש גם במערכות טיהור אוויר כדי להסיר ריחות ומזהמים אחרים הנישאים באוויר.

מטהרים את המים עם פחם פעיל

פחם פעיל הוא דרך יעילה ובעלות נמוכה להרחקת מזהמים מהמים. פחם פעיל הוא צורה של חומר נקבובי שטופל בחום ולחץ כדי לייצר שטח פנים גדול. זה מגביר את יכולת הספיחה, שהיא היכולת של חומר להחזיק בחומרים אחרים. פחמן פעיל הוא סוג של חומר פחמן שטופל בחום ולחות כדי לייצר תגובה כימית. הוא משמש לטיפול במים, טיהור אוויר, טיהור גז ויישומים תעשייתיים אחרים.

פחם פעיל משמש לעתים קרובות כסופח לגזים כגון דו תחמוצת הגופרית, מימן גופרתי, אמוניה ומימן ציאניד. זה יכול לשמש גם לטיפול במים על ידי ספיחת מתכות קורט כמו עופרת או כספית. ניתן לייצר פחם פעיל מכל חומר אורגני המכיל פחמים כמו עץ או פחם. עם זאת, הסוג הנפוץ ביותר של פחם פעיל עשוי מקליפות קוקוס או אזוב כבול, אשר זמינים מאוד במדינות רבות ברחבי העולם כמו גם באתר https://he.sutok.co.il/.

משמש למגוון רחב של פתרונות בתעשייה

שוק הפחם הפעיל צמח משמעותית בעשור האחרון בשל מגוון היישומים הרחב שלו והביקוש הגובר למי שתייה נקיים במדינות מתפתחות. פחמן פעיל הוא צורה של פחמן שעבר טיפול כימי באמצעות זרז, והוא משמש להסרת מזהמים במים ובאוויר.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רישום סימן מסחר בינלאומי, מה הוא כולל
המאמר באדיבות http://www.sivan-law.com כאשר אנו מטיילים בחו"ל, במדינה כזו או אחרת, אנו אוהבים להיכנס לחנויות...
קרא עוד »
פבר 18, 2019
בתים להשכרה במודיעין
דירות להשכרה קיימות בשוק בהיצע גדול, אפשר למצוא בערך כל דירה שאתם חולמים עליה. כשבוחרים דירה להשכרה...
קרא עוד »
אוג 30, 2019
קרש חיתוך עם תמונה
מתנה מיוחדת היא מתנה שניתנת למישהו מתוך כוונה לגרום לו להרגיש מיוחד. זה יכול להיות כל דבר, החל מאסימון...
קרא עוד »
אוג 04, 2022