9 תכונות של משאבת הנקה מתקדמת

משאבת הנקה מתקדמת

כשאנחנו רוצים להעניק לתינוק את הטוב ביותר, אנחנו צריכים לחשוב גם על האמא. משאבת הנקה מתקדמת יכולה להיות המוצר הטוב ביותר שהאמא תרצה בו כשהיא צריכה לכלול את התכונות הבאות:

שני מצבים

 משאבת חלב יכולה לתמוך בתהליך ההנקה כשהיא צריכה להציע בשלב הראשון עיסוי של השד ובשלב השני יניקה. כך היא מדמה את הפעולה שמבצע התינוק כשהוא יונק כשהשלב הראשון קצר יחסית.

רמות יניקה

התינוק לא יונק באותו הקצב לכל אורך חייו. בדרך כלל היניקה הראשונית חלשה יחסית וככל שהתינוק יונק יותר זמן (בהנקה ומבחינת תקופה) כך עוצמת היניקה מתגברת. כדאי לבחור במשאבה שיכולה להציע תשע רמות יניקה.

טעינה נוחה

העולם שלנו מהיר וכל תכונה של מכשיר טכני ובוודאי של משאבת הנקה צריכה להיות אינטואיטיבית ופשוטה. טעינה נוחה יכולה להתבצע באמצעות כבל USB כשהשימוש במשאבה צריך להיות ללא חוטים כך שהאמא תוכל לעשות כל שתרצה.

טעינה עוצמתית

 בנוסף לכך שהטעינה יכולה לשחרר את הידיים של האמא לעשות דברים אחרים תוך כדי השאיבה (אם היא תרצה בכך כמובן) כדאי מאד שטעינה אחת תספיק למספר שאיבות. כך ניתן לשאוב גם ביום עבודה מלא ללא דאגות וטרדות.

משקל מינימלי

לפעמים יש לקחת את המשאבה למקומות שונים ולא רק לעבודה. אף אחת לא רוצה ״להיסחב״ עם מכשיר גדול ולהסתבך עם מה שאמור להיות טבעי ופשוט. משאבת הנקה מתקדמת תהיה במשקל של מאות גרמים ותאפשר נשיאה קלה לכל מקום.

מסך ברור

משאבת הנקה מתקדמת תגיע עם מסך LCD אשר מראה בבירור את זמן השאיבה, מצב הסוללה, מה מצב היניקה ועוד נתונים. המטרה היא לא להסתבך מעודף מידע אלא לקבל בדיוק את מה שהאמא צריכה במהלך השאיבה ובאופן ברור.

ללא בי-ספינול

כולנו מודעים היום למה שהתינוקות מקבלים וכבר שנים שאפשר לראות מוצרי תינוקות נטולי בי-ספינול. חשוב מאד שכל החומרים הבאים במגע עם האמא והתינוק יהיו איכותיים וכדאי שיהיו גם נעימים למגע (במיוחד על השד של האמא). משאבה מתקדמת מאתר https://biamba.co.il תהיה הטובה המוצר הטוב ביותר שהמשפחה תשמח להשקיע בו.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מגרש רכבים לפירוק בנתניה – המקום האידיאלי לשלוח את הרכב שלנו אליו בסוף הדרך
כאשר אנחנו מחזיקים כלי רכב ישן או כלי רכב שעבר תאונה, סביר להניח שתגיע הנקודה בה נצטרך לשאול את עצמנו,...
קרא עוד »
אוג 26, 2018
תרומות – כיצד מבצעים את זה נכון?
אחד המנגנונים עליו עובדת כל חברה בריאה, הוא מנגנון של תרומות. הרעיון הוא שהציבור אשר יש לו אמצעים...
קרא עוד »
מאי 25, 2017
חבילות אינטרנט בעידן המודרני
אתם עוברים דירה ורוצים להיות בטוחים שכבר מהרגע הראשון יהיה לכם נעים ונוח לחיות בה? אם כך, ברור מדוע...
קרא עוד »
ספט 23, 2021