למה עסקים צריכים סרטי תדמית?

בטח שמעתם את הבאזז סביב סרטי תדמית לעסקים, אבל כמו רוב היזמים המתמצאים, אתם סקפטיים. לכל אחד יש דעה על זה – מגורואים שיווקיים הטוענים שזה הגביע הקדוש, ועד שלא אומרים את זה כעוד אופנה. אז מי צודק ומי טעה?

טיעוני התומכים

מעורבות רגשית: לטקסט ולתמונות יש מגבלות. סרט תדמית של וידאוהד המופק היטב יכול להתחבר לרגשותיו של הצופה בצורה שמילים פשוט לא יכולות.

סיפורי מותג: יצירת נרטיב משכנע על העסק שלך קל יותר עם ההיבטים הרב-ממדיים של הווידאו.

שימור לקוחות: מחקר מראה שמשתמשים מבלים 88% יותר זמן באתרים עם וידאו. הזמן הנוסף הזה מתורגם להכרת המותג, ואולי גם למכירות.

נקודות המלעיזים

עלות: אחת הטיעונים הנגדיים הגדולים ביותר היא עלות הייצור. סרטים באיכות גבוהה אינם זולים, ולא כל העסקים יכולים להרשות זאת לעצמם.

חוסר התאמה: יש האומרים שעסקים או מגזרים מסוימים לא באמת צריכים סרטי תדמית. שירות B2B המתמקד בשוק מיוחד מאוד עשוי שלא להפיק תועלת כל כך מסרט תדמית, הם טוענים.

קרקע ניטראלית

קהל יעד: שני הצדדים יכולים להסכים שהבנת קהל היעד שלך היא קריטית. אם הקהל שלך מעדיף תוכן וידאו, הגיוני להשקיע בסרט תדמית.

איכות על כמות: שני המחנות גם מסכימים שתמונת סרט עשויה בצורה גרועה יכולה להזיק יותר מתועלת. אסור להתפשר על איכות.

מי טועה?

חסידי One Size-Fits-All: מי שאומר שכל עסק, ללא קשר לענף או קהל יעד, צריך להשקיע בסרטי תדמית, מפספס את הנקודה. ההקשר חשוב.

מבטלים על הסף: יחד עם זאת, מי שמבטל על הסף את כוחם של סרטי תדמית לא מסתכל על התמונה הגדולה יותר. גם אם זה לא כלי שיווקי ראשוני עבור חלקם, הוא עדיין יכול להציע יתרונות נלווים כמו חיזוק SEO או הדרכה פנימית.

אז מה פסק הדין?

התשובה היא לא שחור ולבן גם כשמדובר על סרטי מוצר וידאוהד. האפקטיביות של סרט תדמית תלויה במידה רבה באיזו מידה הוא מתיישב עם הזהות, המטרות וקהל היעד של המותג שלך. אם הוא מבוצע נכון, הוא יכול לשמש ככלי דינמי למעורבות, סיפורים והמרות. מצד שני, זה לא כדור קסם לכל סוג של עסקים בחוץ. דע את הצרכים שלך, שקל את האפשרויות שלך ואז החליט. זה שהוא מגמתי לא אומר שהוא מתאים לך, אבל ביטול זה על הסף עלול להחמיץ הזדמנות פז.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור מערכת לניהול לידים?
עסקים פועלים בסביבה רוויית תחרות והמאבק על כל לקוח הינו חשוב. ככל שיהיו לקוחות רבים יותר, כן, המכירות...
קרא עוד »
דצמ 12, 2021
הדפסת חולצות
חולצות הן פריט מאוד שימושי בשגרה היום יומית שלנו. אחת הטכניקות היצירתיות לשיווק הוא טרנד של הדפסת...
קרא עוד »
אוק 07, 2022
לימודי אופנה: המימדים הנסתרים של הסגנון
לימודי אופנה, שלעתים קרובות מתעלמים ממנו כעיסוק שטחי, הם למעשה תחום לימודים עשיר ורב פנים. היא משלבת...
קרא עוד »
פבר 05, 2024