איך בוחרים תקליטן לאירועים שלא יבאס?

תקליטן לאירועים

הגיע הרגע החשוב לו חיכיתם כל החיים, מה עושים? מאיפה מתחילים? אז לפני שאתם מאבדים את עצמכם חשוב שתקפידו על כמה דברים חשובים בעת בחירת התקליטן שלכם: שיהיה לו ידע וניסיון, המצלות, ציוד מקצועי, ושירותים נלווים אחרים. במאמר זה נתמקד על כמה דברים חשובים בטרם תבחרו את התקליטן שלכם.

כמה טיפים חשובים בבחירת תקליטן לאירוע:

 רישיון מאקו"ם–  חשבו שתבדקו עם התקליטן שלכם אם יש לו רישיון מאקו"ם. רישיון מאקו"ם הוא רישיון אשר מאפשר לתקליטן שלכם לנגן שירים של יוצרים וזמרים שונים בפני קהל , רישיון זה כרוך בתשלום של התקליטן לאקו"ם. חשוב שהתקליטן שלכם יהיה מורשה באקו"ם, כיום ניתן אף לתבוע על זכויות יוצרים. לכן חשוב שתבררו איתו בפגישה אם יש לו רישיון או לא.

ציוד טכני חדיש– אל תוותרו על ציוד חדיש, ואף מערכת חלופית למקרה של תקלה במערכת. ללא ציוד חלופי המסיבה שלכם עלולה להיכשל ולרדת לטמיון. כמו כן חשוב לוודא שיש ברשותו ציוד טכני חדיש ומשכולל ולא להתפשר על פחות מזה. בנוסף לזה בקשו ממנו לשוחח עם בעלי האולם על מנת לוודא כי התשלום על ציוד ההגברה מופיע כמו שסיכמתם ולשביעות רצונכם המלאה.

ביקור במקום האירוע- חשוב לבקר במקום האירוע בטרם האירוע, וזאת על מנת לראות איך התקליטן שלכם לעתיד מתפקד באירועים אחרים בשעת אמת. כמו כן חשוב לבדוק פרטים טכניים במקום האירוע כמו: חשמל, תאורה, ציוד הגברה. חשוב שאתם ובעל האולם תבינו זה את זה ותהיו מתואמים בכל מה שקשור בערב החתונה עד הדקה התשעים ואון ליין באירוע.

לבדוק אם יש עוזר טכני או טכנאי– עוד משהו שחשוב לפני שעושים אירוע זה לבדוק אם יש עוזר טכני או טכנאי שעוזר לתקליטן לאירועים ביום האירוע. מדובר על עוזר שעוזר לתקליטן בתפעול ציוד ההגברה, הכנת חומרים לשמיעה, וכל הפרטים הטכניים הקטנים שהתקליטן אחראי עליהם. למרות שרוב התקליטנים יעדיפו לעשות זאת בעצמם עדיין חשוב לבדוק זאת.בחירת תקליטן לאירוע

ציון שעת הגעה ועזיבה– ולסיום בררו במדויק את שעת ההגעה ושעת העזיבה של התקליטן. ישנם חתונות אשר מסתיימות מוקדם וישנם כאלה אשר נמשכות אל תוך השעות הקטנות של הלילה. אל תסיקו מסקנות לבד, שאלו את התקליטן שלכם וסכמו איתו על שעת ההגעה ושעת העזיבה ודאגו שיופיעו בחוזה שלכם.

אל תתנו לתקליטן שלכם לעזוב בטרם סיכמתם בניכם ועדיף בכתוב את השעות. על מנת שהתקליטן שלכם לא יעזוב כשעוד המסיבה לא תמה ואנשים רוצים לרקוד.

 

אז אחרי שקיבלתם את הטיפים החשובים בטרם סגירת האירוע. כל שנותר לכם זה להכניס אותם להסכם בניכם שיהיה כמובן בכתב, על מנת שלא יהיו הצהרות לשווא מצד התקליטן שלכם, מאחר שדברים קרו מעולם. והכי חשוב תקרעו את רחבת הריקודים ותשמחו עם האהובים והקרובים שלכם עד כמה שאפשר.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת מועדונים זולה יותר מהשכרת אולמות אירועים?
השכרת מועדונים, זולה בהרבה יותר מהשכרת אולמות אירועים. מדוע? נסביר במהלך המאמר. מה ההבדל בין "מועדון"...
קרא עוד »
דצמ 11, 2018
פתירת סכסוכים מקצועיים בעזרת שירותי עורכי דין
מקום העבודה הוא יכול להיות מקום לא פשוט. בעבודה שלנו אנחנו יכולים להתמודד עם צדדים פחות יפים של החיים...
קרא עוד »
דצמ 30, 2015
הפתרונות שלך נגד נשירת שיער Fa-Gen
נשירת שיער היא דבר מציק, מאיים ונפוץ בתקופתנו. ישנם מספר גורמים לנשירה ביניהם שינויים הורמונליים,...
קרא עוד »
נוב 29, 2020