כיצד מעצבים את הבית מחדש לקראת החגים?

מטבחי לוגת,

מטבחי לוגת,

תקופת החגים ובעיקר חג הפסח, היא תקופה המאפשרת הזדמנות נהדרת לעצב מחדש את הבית, ולרענן את מראה הבית כדי להפוך אותו לנעים ומזמין יותר וגם מרווח ונקי יותר. אז כיצד נוכל לעצב מחדש את חללי הבית השונים ולהפוך אותם לנעימים יותר לקראת תקופת החגים? כמה רעיונות בהמשך.

עיצוב הכניסה לבית

הכניסה לבית שלנו היא המקום שבו אנו כבר מרגישים את האווירה הכללית שתהיה בבית, ולכן חשוב שהכניסה לבית תהיה מזמינה ונעימה. את הכניסה לבית חשוב לעצב בצורה נעימה, ולפנות אותה ממפגעים, ובכך להפוך אותה למקום נעים שבו יש עציצים, המון ירוק, מסביב, ומקום שבו נעים להיות ונוח להיכנס איליו. כדי לעשות כן ניתן בכניסה לבית להציב ספסל קטן, ופריטי נוי כגון: שובך דקורטיבי לציפורים, תיבת דואר מעוצבת, מריצה קטנה מעץ לעציצים ופריטים מעוצבים שהופכים את הכניסה לבית ליפה ומעוצבת.

עיצוב הסלון

הסלון שלנו בדרך כלל פותח את חלל הבית ולכן חשוב שהוא יראה עד כמה שיותר מאוורר ונעים. הוציאו מהסלון חפצים מיותרים. לפני החגים זה הזמן להבין מה כבר לא מתאים לבית ומה הגיע הזמן להשליך החוצה. כיום ישנה תורה שלמה שמלמדת איך נפטרים מפריטים שאנו לא צריכים יותר, וכיצד לומדים להפטר ולא לצבור חפצים. נסו להוציא מה שלא נחוץ יותר והישארו רק עם חפצים שאתם זקוקים להם. סדרו את הסלון כך שהוא ישרה אווירה נעימה וחמימה בבית. הכניסו שטיח ארוג בעבודת יד ופרסו אותה על רצפת הסלון, מקמו שולחן מעוצב, כמה כריות גדולות וספה מתאימה שמכתבת בצורה טובה עם שאר הריהוט בבית.  

עיצוב מטבח

המטבח הוא אחר החללים החשובים בבית ולכן כדאי שהוא ישרה עליכם אווירה טובה ומכניסת אורחים. חשוב שמטבח יעוצב בצורה פרקטית שנכונה לצרכים שלכם. דאגו שהמטבח יעוצב בצורה מודולרית. עיצוב מטבח לעיתים רבות כדאי שיעשה על ידי המומחים כמו של מטבחי לוגת, ואם יש לכם את התקציב לכך, שכרו מעצב מטבחים על מנת שיתאים את המטבח לצרכים שלכם. בנוסף, חשוב להתאים את העיצוב לאופן עיצוב הבית בין אם מדובר בעיצוב כפרי, עיצוב מודרני, פרובנס או כל עיצוב שבחרתם לבית.

עיצוב חדר השינה

חדר השינה שלכם עליו להיות נוח ומזמין. דאגו כי מזרן השינה שלכם יהיה איכותי, כי חדר השינה יהיה מיועד לשינה ולא לאחסון. הוציאו מחדר השינה נעלים ושאר פריטים מעיקים, ומלאו אותו כריות, ספרים שאתם אוהבים, אור נעים ומרגיע, נרות וריח טוב.

 

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תוכלו ליהנות במסעדה מבלי לקרוע את הכיס
כולנו אוהבים להתפנק במסעדות מידי פעם. אלו יכולות להיות מסעדות מזון מהיר בשביל לחטוף ארוחה כאשר אנו...
קרא עוד »
מאי 12, 2017
תיקון נעליים
תיקון נעליים? מי עוסק בזה היום? כיום כאשר קיימת בעיה עם הנעליים שלכם, הן נקרעו, או כל נזק אחר שנגרם להן,...
קרא עוד »
נוב 23, 2021
קייטרינג לאירועים קטנים בתקופת הקורונה
הקורונה השביתה שמחות, אבל רק בהתחלה. היום כבר כולם התרגלו ולא מוותרים על אירועים בגלל הקורונה. ההבנה...
קרא עוד »
נוב 01, 2020