מיהו קהל היעד של חדרים לפי שעה?

חדרים לפי שעה גאיה

בלא מעט סרטים ותוכניות טלוויזיה,  רואים לא פעם זוגות מסוגים שונים משכירים חדרים לפי שעה לצרכים שונים ומגוונים.

בדרך כלל מדובר על זוגות מאוהבים, זוגות שבוחרים לבגוד בבני הזוג שלהם ובזוגות אחרים. במציאות כל זה אכן קורה אך קהל היעד הוא הרבה יותר רחב והסיבות בגללן שוכרים חדרים לפי שעה, הן רבות יותר.

בשביל להבין מי קהל היעד של חדרים לפי שעה, צריך להבין קודם מה אומר הקונספט הזה. הרעיון הוא די פשוט, במקום לשכור חדר ללילה שלם, עם כל ההוצאות הנלוות אליו, שוכרים חדר לפי מספר שעות, כאשר מקבלים בסך הכל חדר עם מיטה ולפעמים גם עם חדר אמבטיה.  אחד המקומות המובילים בתחום הזה בארץ – הוא החדרים של גאיה, חדרים לפי שעה הממוקמים בפתח תקווה.

השכרת חדרים לפי שעה

קהל היעד של חדרים לפי שעה הוא מגוון. רובו, אכן, זוגות שמבקשים כמה שעות של פרטיות ואינטימיות. אלה יכולים להיות זוגות נשואים שרוצים להשתחרר לכמה שעות מהילדים ומחליטים לשכור חדר בבית מלון לעצמם. אלה יכולים להיות זוגות שאין להם פרטיות כי הם גרים עם ההורים או שותפים ורוצים כמה שעות לעצמם, אלה יכולים להיות גם זוגות ששוכרים חדר לא עם בני הזוג שלהם, ומן הסתם הם לא יכולים להביא אותם לביתם.

אך לא רק זוגות שמבקשים פרטיות ואינטימיות שוכרים חדרים לפי שעה. גם אנשים בודדים שוכרים לא פעם חדרים לפי שעה. למשל, כשבן אדם מגיע לעיר לא מוכרת שהוא לא מכיר בה שום אדם ויש לו מספר שעות להעביר, אז הוא ישכור חדר בבית מלון בשביל לנוח בו לפני הנסיעה או לפני כל דבר אחר שעליו לעשות. ישנם גם בתי מלון איכותיים ומרשימים שמציעים חדרים לפי שעה לצורכי עבודה או פגישות עסקיות.

חדרים לפי שעה הם גם מקום טוב לערוך פגישות פרטיות, הרחק מההמולה הציבורית. גם אם מדובר בפגישות שאין בהם חשיבות ציבורית ממשית ועדיין מי שרוצה לערוך אותן, לא מעוניין שהן יופרעו על ידי עוברי אורח.

כפי שאפשר לראות, קהל היעד של חדרים לפי שעה הוא רב, מגוון, ומכיל פרטים וזוגות מסוגים שונים.

 

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה אפשר לעשות כשמתקשים להגיע לאורגזמה?
כשזה נוגע לחיי המין שלנו – אנחנו חייבת לעשות את הכול כדי להנות. לגנוח בזמן חדירה זה נחמד אבל לא מספיק,...
קרא עוד »
נוב 10, 2022
נטלי לזר – מגשרת מוסמכת
מגשרת מיומנת היא סוג של וירטואוזית . היא צריכה לשוחח עם כל הגורמים השונים לסכסוך, לשמוע בקשב רב את אשר...
קרא עוד »
יול 17, 2018
מתי מומלץ לבצע החלפת שקע טעינה לאייפון 7
מכשירי הטלפון החכמים הם דבר דומיננטי, מרכזי ומהותי בחייהם של מרבית האנשים כיום. אין ספק שכאשר אדם...
קרא עוד »
מאי 25, 2018