מתי כדאי לעשות שימוש בתוספי תזונה טבעיים ותרופות טבעיות

ספירולינה

תוספי תזונה טבעיים כשמם כן הם, אלו תוספי תזונה שמגיעים מן הטבע, ואינם כוללים חומרים כימיים כלשהם, תוספי התזונה הללו תפקידם להשלים חסרים ופערים בתזונה של האדם המודרני, שמתאפיינת בלא מעט מזון מעובד, מזון מהיר ושאר תחלואים נוספים באורח החיים של האדם המודרני.

תוספי תזונה טבעיים מגיעים מן הצומח ויש להם מטרה רפואית כלשהי, יש תוסף תזונה טבעי שנועד לתמוך בעצמות, ויש תוסף תזונה שנועד לשקם את העור וכך הלאה והלאה. תוספי תזונה טבעיים נמכרים בחנויות בצורות של אבקות, כמוסות, ונוזלים, וניתן לרכוש אותם בבתי טבע ובבתי מרקחת.  תוסף תזונה טבעי שמיוצר מחומר טבעי, הוא בעצם חומר ביוכימי שמשפיע  על הגוף ולכן גם כאשר נוטלים תוסף תזונה טבעי צריך לדעת באיזה מינון לקחת אותו, והאם מותר לקחת את תוסף התזונה הספציפי יחד עם עוד תוספי תזונה אחרים. חשוב לדעת ששימוש לא מבוקר ולא אחראי בתוספי תזונה יכול לגרום לנזק בריאותי לגוף, יותר מאשר להביא לתועלת בריאותית כלשהי.

כדאי גם לדעת שלא כל האנשים זקוקים לאותם תוספי תזונה, כך למשל אנשים שיש להם בעיה של עודף כולסטרול יהיו זקוקים לתוספי תזונה טבעיים אחרים מאשר אנשים שסובלים מבעיות במערכת העיכול , או אנשים שיש להם בעיות של נשירת שיער.

לצידם של תוספי התזונה הטבעיים, יש גם תרופות  טבעיות, שהיו קיימות מאז ומעולם. המסורת של רקיחת תרופות טבעיות היא מסורת עתיקת יומין שקיימת כבר אלפי שנים, והיום גם האדם המודרני של המאה ה-21 מבין שכדאי לחזור  אל התרופות הטבעיות שהטבע מעניק לנו, ולא להשתמש בתרופות הכימיות שהרפואה המודרנית מייצרת לנו.

תרופות כאלו הן תרופות שעשויות מחומרים טבעיים ואינן גורמות לתופעות לוואי כלשהן, תרופות טבעיות עשויות מחומרים טבעיים מסוגים שונים כמו ירקות, תבלינים, עשבי תיבול, שורשים ועוד. תרופות טבעיות הן אמנם לא תחליף לתרופות הקונבנציונאליות אבל הן יכולות לעזור לגוף להתמודד עם מחלות שונות או עם בעיות רפואיות שונות.

אז למי מכם שמעוניין לרכוש תרופות טבעיות או תוספי תזונה טבעיים, כדאי לו רק לא לעשות זאת בפזיזות אלא לבדוק היטב מהן התרופות הטבעיות המתאימות לבעיה הרפואית הספציפית שלו, ומהם תוספי התזונה הטבעיים שיועילו בטיפול בבעיה זו.

 

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החום – הבעיה הקשה ביותר בקיץ הישראלי
  איכות החיים היא הדבר החשוב ביותר בחיינו ואנחנו צריכים לעשות הכול בכדי לחיות כמה שיותר טוב. אך...
קרא עוד »
מאי 18, 2017
מורה פרטי לג'אווה
בשנים האחרונות אנשים רבים ובעצם כל אוכלוסיית העולם נהפכה מודעת לטכנולוגיית המחשב המתקדמות. עם השנים...
קרא עוד »
פבר 25, 2016
תובנות: הכנות חיוניות למסמכים לחיות או לעבוד בארצות הברית
כמומחה בתחום ההגירה והתיעוד, אני כאן כדי לספק הדרכה חיונית לאנשים שמתכוננים לחיות או לעבוד בארצות...
קרא עוד »
מרץ 14, 2024