3 סיבות לעקוב אחרי אורן זריף

עמוד הפייסבוק של אורן זריף

אחת הדמויות הצבעוניות והמרתקות שנחשפנו אליהן בשנים האחרונות היא אורן זריף. דמות שאנחנו יכולים למצוא לא פעם בתוכניות טלוויזיה שונות וכן אנחנו יכולים לקרוא עליו לא מעט כתבות בעיתונים.

אורן זריף, כידוע, התפרסם בזכות העובדה שיש לו, על פי דבריו ודברי אנשים רבים שהגיעו אליו לטיפול, כוחות מיוחדים אשר מאפשרים לו לטפל בסיטואציות מסוימות בהן נתקלים אנשים שונים אשר זקוקים לעזרה.

בעידן בו אנחנו מחפשים תשובות לבעיות ושאלות שונות, הרי שלעיתים הן נמצאות דווקא בתת מודע שלנו, ובעזרת כוחות של אנשים מסוימים אנחנו יכולים להגיע אליהם ולקבל פתרונות לכל בעיה ועניין. לשם כך, צריך כמובן להאמין בזה ולא לפקפק ביכולת שזה אפשרי ובעובדה שזה אכן קיים.

אורן זריף, כפי שאנשים רבים סבורים ומאמינים, אכן יש לו כוחות כאלה. הוא מצליח להגיע אל התת מודע ולהציע פתרונות עבור אנשים שחשים חוסר אונים לנוכח מצבם. כמו כן, הוא מסוגל להכיר אנשים על פי אלמנטים מסוימים בחיים שלהם, גלויים ונסתרים, אשר יכולים לספק לו דרכים כיצד לעזור להם להתמודד עם מצבים מסוימים.

3 סיבות מדוע משתלם לעקוב אחרי אורן זריף

ראשית, הוא מספק לא מעט כלים ייחודים כיצד אפשר להתמודד עם מצבים מסוימים, כך שממש שווה לעקוב אחר עמוד הפייסבוק של אורן זריף, שם תחשפו לא פעם לכלים לא שגרתיים, אך מאחר ולעיתים קרובות אנחנו עלולים למצוא את עצמנו במצב בו כל ניסיון להגיע לפתרון אחר נכשל, אחרי שפתרונות לא ייחודים יכולים לעזור לנו ולהקל עלינו בהמשך.

שנית, בעזרת ראיונות והרצאות של אורן זריף, אפשר ללמוד כלים שונים כיצד להתמודד באופן עצמי, אישי,  עם מצבים מסוימים. במקום להיעזר בגורמי מקצוע או בשיטות שונות, נוכל דרך הכלים שהוא יציע לנו להתמודד עם מצבים מסוימים. כמו שציינו קודם לכן, בשביל שהכלים האלה יעבדו בשבילנו, חשוב מאוד להאמין בהם.

שלוש, הרבה פעמים אנחנו סוגרים את עצמנו בפני דברים מסוימים, מסיבות שונות, לכן אם אנחנו מקשיבים לראיונות או הרצאות של אורן זריף, אנחנו יכולים להיפתח לדברים שונים, גם אם בעבר הם היו נשמעים לנו לא אמיתיים.

 

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע אתם חייבים גם טלפון קווי במשרד?
לא מעט אנשים מחליטים בימינו לעשות את הצעד הנועז: לעזוב את העבודה ולהתחיל לעבוד באופן פרטי ועצמאי. לא...
קרא עוד »
אפר 24, 2017
תאונת פגע וברח – את מי תובעים, בעצם?
ביטוח החובה לרכב הוא חובתו החוקית של כל בעל רכב, במטרה ליצור כיסוי ביטוחי מפני נזקי גוף לכלל המעורבים...
קרא עוד »
פבר 16, 2020
איטום גגות ביריעות ביטומניות
יריעות ביטומניות, הן מוצרי איטום לשכבת בסיס וחיפויי גג סופיים. יריעות איטום ביטומן מורכבות מחיזוק,...
קרא עוד »
ינו 06, 2021