חשיבותה של משאבה טבולה

חשיבותה של משאבה טבולה

משאבה טבולה

משאבה טבולה היא משאבה שתפקידה למנוע הצפות במקומות בהם ישנם ניקוזים של מים. משאבות מסוג זה מותקנות היכן שיש הצטברות רבה של נוזלים או צנרות, ולמשאבה יש תפקידים חשובים ביניהם ניקוז הצנרות. אבל מדוע המשאבה היא כה חיונית? כל התשובות והמידע על משאבה טבולה בהמשך.

משאבות טבולות – מצילות את היום

כאשר אתם נכנסים למקום מכל סוג: לרחוב או למקום ציבורי בו אתם רואים הצפה של מים, חשוב שתדעו כי במקום אין משאבה טבולה או שהמשאבה במקום אינה תקינה. משאבה טבולה תפקידה להפוך מקומות שונים כמו: חניונים או בניינים, ולנקז אליהם מי גשמים והצפות של מים. כאשר אין במקומות אילו משאבות טובות, מי הגשמים מציפים את המקום וגורמים למים רבים שמציפים אותו.

אז כיצד מסייעות המשאבות?

ספיגת המים – משאבות טבולות משמשות לניקוז וספיגה של המים במקרים של הצפות. משאבות אלה מנקזות את המים ומונעות הצפות גם ברחוב, גם בחניות, בבתים פרטיים וגם במבני תעשייה, והן עושות זאת כאשר ישנן הצפות או במקרים שמפלס המים עולה על גדותיו.

בנוסף, המשאבות עושות זאת באמצעות שאיבת המים והלכלוך שמצטבר והעברתו אל צנרת מרכזית. את המשאבות נוהגים להתקין גם במבני תעשיה שחובתם להתקין את המשאבות כדי למנוע הצפות ולכלוך רב שיצטבר במקום.

התקנת משאבה בבריכות – משאבה טבולה נוהגים להתקין גם בבריכות שחייה. משאבות טבולות חייבות במקום וזאת כדי למנות הצפה. המשאבות שואבות את מי הבריכה ומבצעות סירקולציה במים ובכך מנקות כל הזמן את מי הבריכה המלוכלכים. מי שיש לו בריכה או שהוא בעלים של בריכה ציבורית מחויב בהתקנת משאבה מסוג זה.

אז כיצד אפשר לבחור משאבה טבולה טובה?

כדי לבחור את המשאבה המתאימה לכם, חשוב לבחור את המשאבה בעלת פרופורציות מתאימות. בחרו משאבה בעלת גודל מתאימה לאזור שאתם צריכים. התאימו את הבריכה באמצעות איש מקצוע מיומן ומומחה שיוכל להתאים את גודל המשאבה למים שהיא אמורה לשאוב. בכך תוכלו להתאים את הגודל של המשאבה, את המותג של המשאבה, ואת סוג המשאבה שאתם זקוקים לה לתקציב שיש לכם לרכישת המשאבה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה