ריהוט משרדי – איך להתאים ריהוט לעסק?

המשרד מהווה את לב ליבו של העסק, וככזה עליו להיות מאובזר בפריטי ריהוט איכותיים בלבד על מנת לאפשר עבודה נוחה ויעילה. למעשה, ריהוט משרדי שמותאם היטב לצרכי המשרד יעשה את כל ההבדל לא רק מבחינת נוחות העבודה, אלא אף מבחינת המראה עיצובי של החלל כולו שישדר חמימות נעימה. להלן מספר טיפים שיעזרו לכם להתאים את הריהוט המושלם לעסק שלכם.

שולחנות למשרד

כאשר מדברים על ריהוט משרדי, אי אפשר שלא להתחיל עם הקטגוריה המגוונת מכולן- שולחנות משרדיים. גם המנהל וגם העובדים נמצאים בסביבת שולחנות המשרד במשך רוב יומם, ומסיבה זו יש לתת תשומת לב יתרה בבחירת שולחנות אלו בהתאם לסוגים השונים:

  • שולחנות עבודה – אלו הן למעשה תחנות העבודה של העובדים כאשר על שולחנות אלו להיות ארגונומיים ולהציע לעובדים נוחות מרבית מבחינת העבודה השוטפת.
  • שולחן מנהלים – עליו להיות בעל ממדים גדולים יחסית, לספק למנהל מקום רב למחשב, טלפון וכמובן מגירות ואמצעי אחסון אחרים. שולחן זה צריך להיות מפואר ומרשים במידה ומדובר במנהל שנוטה להיפגש עם עמיתים מקצועיים.
  • שולחן ישיבות – שולחנות אלו גדולים יחסית, כאשר חלקם ניתנים לפתיחה והגדלה. על שולחן הישיבות שתבחרו להיראות מכובד ולהיות מתאים לחלל החדר (מלבני, מעוגל וכו').

כיסאות משרדיים

עובדי המשרד מבלים את רוב שעות יומם בישיבה, ועל כן התנאי הראשון בבחירת כיסאות משרדיים הוא שהם יהיו ארגונומיים בלבד. כל משרד, בהתאם לאופיו וצרכיו יכול לבחור בין מגוון סוגי כיסאות לרבות כיסאות מנהלים, כיסאות עובדים, כיסאות המתנה, כיסאות מפוארים לחדרי ישיבות או כיסאות בר למטבח והקפיטריה. כמובן שחשוב לבחור את כיסאות בהתאם לרוח העיצובית של המשרד, הן מבחינת הצבעים והן מבחינת הקווים העיצוביים.

דלפקי קבלה

עבור משרדים שמקבלים אורחים, לקוחות ועמיתים ישנה חשיבות רבה בהצבת דלפק קבלה מרשים ופונקציונאלי. מאחר ומדובר על קטגוריית ריהוט משרדי נפחית יחסית, הרי שחשוב להתקשר עם חברה שמאפשרת ייצור דלפקים בהתאמה אישית, כך שהדלפק יתאים בצורה מושלמת לחלל כניסת העסק. דלפק הקבלה צריך לכלול מספר מתאים של תחנות עבודה לעובדים, אפשרויות נרחבות להעברת כבלים נסתרים עבור כל הציוד, ולהיות מרשים ומכובד, בהתאם לרוח העיצובית של העסק.

מחיצות וארונות

במקרים בהם שטח המשרד קטן או שמדובר בעסק שמעסיק עובדים רבים (למשל, טלפנים) ישנה חשיבות בשיבוץ העובדים לתחנות עבודה שאינן תופסות מקום רב במרחב ועדיין מעניקות להם פרטיות מוחלטת. לשם כך משתמשים במחיצות או בשמן הנוסף, כוורות. כל מחיצה שכזאת תוחמת פינת עבודה מלאה כאשר ניתן לבחור בין מחיצות ש- "סוגרות" באופן מלא את העובד בתוכן לבין מחיצות פתוחות יותר שנועדו לאפשר שיתוף פעולה בין עובדים (למשל, צוות מהנדסים). ריהוט משרדי נוסף שחשוב להציב בין עמדות העבודה הוא כמובן ארונות שיהוו פתרונות אחסון לניירת הרבה שמייצר המשרד, כאשר חברות איכותיות דוגמת סביון ריהוט משרדי, יציעו לכם מגוון רחב של ארונות בגדלים שונים עם חלוקה פנימית מגוונת ומגירות לרוב, בנוסף לשאר פריטי הריהוט המשרדי שהוזכרו כאן.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החוטים הבלתי נראים: מדוע בחירת מקום בת המצווה שלך חשובה יותר ממה שאתה חושב
ההחלטה לבחור מקום לבת מצווה מתגמדת לרוב מול היבטים אחרים לכאורה מונומנטליים כמו רשימות אורחים,...
קרא עוד »
אוק 10, 2023
מהו מבער גז וכיצד הוא יכול לתרום לנו בשגרת היומיום
מבער גז, תורם לנו רבות בכל התחומים. אם זה בעולם התעשייה ואם זה בבית. בשנים האחרונות נעשים מאמצים רבים...
קרא עוד »
נוב 18, 2018
תיקון צנרת ביוב ללא הרס
לא מעט בניינים ישנים בארץ סובלים מבעיות חוזרות ונשנות במערכת הביוב שלהם. מדובר על אחת התלונות...
קרא עוד »
מאי 13, 2021