למה כדאי להוציא דרכון אירופאי?

למה כדאי להוציא דרכון אירופאי?

passport-1051697_640

הוצאה של דרכון אירופאי נחשבת לאופציה נהדרת בעבור אלו המחזיקים בשורשים במדינות אירופה. אם זוהי אפשרות שעומדת בפניכם, אך אתם ניצבים בפני ההתלבטות בכל הנוגע לכדאיות של המהלך, המאמר הזה בדיוק בשבילכם. אנו מתכוונים לדון אודות היתרונות שאתם עשויים ליהנות מהם אם רק תחזיקו בדרכון אירופאי.

אז מדוע כדאי לכם להוציא דרכון אירופאי?

ובכן, כעת אתם ניצבים בפני ההתלבטות האמורה לעיל? הנה לכם כל הסיבות שאמורות להפוך את ההחלטה שלכם לברורה מאליה. אנו בטוחים שלאחר קריאת הסיבות הללו אתם תבינו עד כמה מדובר פה ברעיון שעשוי להטיב עמכם.

  • אפשרות לעבוד במדינות האיחוד האירופי אם תחזיקו בדרכון של מדינה שמהווה חלק מהאיחוד האירופי, אתם תוכלו לעבוד במדינות הנמצאות בארגון ללא כל הגבלת מעבר בין מדינה למדינה. כך שאתם תיהנו מזכות אשר עשויה לפתוח בפניכם לא מעט אפשרויות תעסוקה במדינות רבות ביבשת אירופה. תמיד חלמתם לקבל אשרת עבודה במדינה אירופאית? עם דרכון אירופאי החלום עוד עשוי להתגשם.
  • ביקור בארה"ב ללא הוצאת ויזה מראש במקרים רבים בעלי דרכון אירופאי יכולים לבקר בארה"ב ללא הוצאה של ויזה מראש, מה שעשוי להסיר את כל המטרדים שהייתם עלולים להתמודד איתם אילולא הייתם בוחרים לנפוש באזור. מה גם שכדאי לדעת שהוצאה של אשרת עבודה בארה"ב וקנדה זה דבר שנחשב להרבה יותר פשוט בעבור בעלי דרכון אירופאי.
  • נופש במדינת שלא ניתן לבקר בהן עם דרכון ישראלי מעוניינים לנפוש במדינות אקזוטיות ואטרקטיביות כמו מלזיה, אינדונזיה ודובאי? עם דרכון אירופאי אתם תוכלו לעשות זאת ללא כל בעיה. רק שימו לב שאם אתם בוחרים לנפוש במדינות הללו, שלפחות תפעלו בהתאם לאזהרות המסע של משרד החוץ. כך תוכלו להרגיש בנוח עם ההחלטות שלכם לנפוש במדינה שהיחסים שלה עם ישראל רעועים במידה כזו או אחרת. עוד על יתרונות דרכון אירופאי.
  • לימודים באירופה הופכים למציאות במידה ואתם רואים את העתיד הקרוב שלכם באקדמיה, ובשלב הזה אתם שואפים ללמוד מקצוע, אז כדאי לדעת שבעזרת אזרחות ודרכון אירופאי, אתם תוכלו אף ללמוד בחינם. במדינות מתקדמות כמו גרמניה ישנה פתיחות חסרת תקדים לזרים אשר באים ללמוד במדינה, וזאת כאשר אם תעמדו בתנאים שמעמידה האוניברסיטה שאתם מעוניינים להתקבל אליה, אתם עוד עשויים ליהנות מלימודים ללא הוצאת כלל וכלל.
  • מגורים ניידים בכל רחבי אירופה אלו המחזיקים בדרכון של מדינה אשר נמנית כחלק מהאיחוד האירופי, זכאים לנוע בחופשיות ולשהות בכל מדינה באיחוד ללא כל הגבלה של מגורים מתמשכים. כך שאם נשמע לכם מעניין הרעיון לגור במדינה זרה, לטעום טעמים חדשים וללמוד על תרבויות מרתקות מקרוב, זוהי הזדמנות שאסור לכם לוותר עליה. אתם ללא ספק תוכלו להרחיב את האופקים שלכם בדרך זו וליהנות בצורה בלתי רגילה.

האם זה מסובך להוציא דרכון אירופאי?

שאלה שנשאלת על ידי רבים המתעניינים בדבר, היא עד כמה זה אמור להיות מסובך להוציא דרכון אירופאי. אפשר לומר שאם תבחרו להיעזר בעורך הדין הנכון, כך שילווה אתכם לאורך כל התהליך, אתם לא תצטרכו לשבור את הראש יותר מידי, ויתאפשר לכם להוציא דרכון ללא יותר מידי סרבולים.

צריך לשים לב שאתם יכולים להוציא דרכון אך ורק לאחר שאתם מחזיקים באזרחות האירופאית. לדוגמה, דרכון פורטוגלי ניתן להוצאה רק אחרי שהתקבלה אזרחות פורטוגלית. כך שלפני שאתם מנסים להוציא את הדרכון המבוקש מבחינתכם, שימו לב שאתם פועלים בשלבים הנכונים. ההמלצה שלנו תהיה פשוט לפנות אל עורך דין שינחה אתכם בדבר השלבים שעליכם לעבור בכדי להתמודד עם הבירוקרטיה שכרוכה בהוצאה של אזרחות אירופאית ולאחריה דרכון.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה