הדפסת רול אפים

בית דפוס

מתקני רול אפ הם חלק בלתי נפרד מעיצוב כנסים או תערוכות. הרול אפ הוא למעשה פרסומת עומדת הנראית כפוסטר אותו ניתן לגלגל ולקפל בסיום האירוע בדומה לתריס גלילה. למעשה הדפסת רול אפים משמשת חברות לפרסום וקידום מכירות.. הרול אפ נועד לקדם ולשווק את העסקים והמותג ולא אחת גם את מוצרי החברה. הרול אפ הינו אחד מהכלים הפופולאריים ביותר לתצוגה מסחרית בגלל פשטות ונוחות השימוש בו, אין צורך בהתקנה מסובכת, אינו כבד ואינו תופס יותר מדי מקום. את פרסומת הרול אפ ניתן למקם בכל מקום ולגלגל חזרה.

בתוך מתקן הרול אפ, מבוצעת הדפסת פוסטר מעוצב על יד גרפיקאי של העסק ואו של בית הדפוס ( ישנם בתי דפוס המבצעים כחלק מהשרות גם שירותי גרפיקה ועיצוב ממוחשבים ובכך נותנים שירות כולל עד לקבלת הדפסת רול אפים מקוריים וייחודיים לכל בית עסק). חשוב לדעת כי למעשה המתקן רול אפ הינו שימושי באופן רב פעמי כך שניתן להחליף את הפוסטר מעת לעת. הדפסת רול אפים לא לוקחת זמן. ברוב המקרים נדרשת עבודת הכנה מראש הכוללת את עריכת הקונספט, הכתיבה והעיצוב. ולכן חשוב לבחור בית דפוס איכותי שמציע הדפסה משובחת ומתקני רולאפ איכותיים – כאלה שמחזיקים מעמד זמן רב.

כדי שהדפסת רול אפים תהיה אפקטיבית ומעבירה מסר ברור, העיצוב צריך להעביר את המסר   בצורה פשוטה וברורה. ולכן מומלץ לא להעמיס גרפיקה, תמונות, מלל וצבעים ברולאפ. כדאי לקבוע שניים שלושה צבעים המתאימים לצבעי לוגו של העסק. הטקס חייב לבלוט וקריא ממרחק. תמונות בהדפסת רול אפים מותנה באיכות התמונה המקורית וברזולוציה גבוהה.

הדפסת רול אפים משולבת עם מתקן גלילה רצפתי העשוי מאלומיניום אך עדיין יציב כך שניתן לנייד לכל מקום ולהציבו בצורה יציבה. מצד שני הדפסת פוסטר הרול אפ נעשה בשיטת הדפוס הדיגיטלי והממוחשב כאשר המוצר המוגמר מצופה בחומר קפסולציה שקוף משני צידי הפוסטר על מנת להביא לרמת גימור גבוהה ועמידות הפוסטר לאורך זמן ארוך.

בהדפסת רול אפ, מדובר בתמונה שנפרסת לממדים כה גדולים – שיש צורך ממשי בתמונה בולטת על מנת ליצור איזשהו עניין ראשוני לעוברי האורח. ולכן, חשוב ליצור גרפיקה מעוצבת ברמה גבוהה, בעלת תבליטים אשר ימשכו תשומת לב רבה.

בבתי דפוס המיומנים לסוג כזה של עבודת דפוס, הדפסת רול אפים מחייבת לדעת את חלוקת היחס הבין ממדי בין העיצוב במחשב לגודל המתקבל ברול אפ. הגדלה או הקטנה של תמונה או כיתוב תעשה בבתי דפוס המתמחים בתחום על ידי גרפיקאי מוסמך. כל העיצוב הסופי לפני הדפסת הרול אפים, יעשה בתיאום מול בית הדפוס וייבדק בצורה עניינית ומקצועית על מנת להדפיס את מתקן הרול אפ האמין ביותר ובעלויות משתלמות לעסק.

הדפסת רול אפים בבתי דפוס המתמחים בתחום בהחלט משמשת ככלי פרסומי ומקדם מכירות ברמה הגבוהה ביותר וכאמצעי לגיוס לקוחות פוטנציאליים חדשים ולמכירות.

 

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
10 טיפים לעיצוב אמבטיה בתקציב מצומצם
החליפו את דלת השירותים דלת השירותים משפיעה גם על האופן שבו האמבטיה נראה מבחוץ וגם על האופן שבו הוא...
קרא עוד »
נוב 29, 2018
איזה בד לסוכות הכי מומלץ?
אחד החלקים שיש להם נוכחות בכל סוכה הוא הבד. יש סוגים שונים של בדים, ולפני שאתם רוכשים את הבד לסוכתכם...
קרא עוד »
אוג 24, 2020
מחיר הדברת פשפשים – כמה עולה להדביר את פשפש המיטה?
הדברת פשפשים היא הדברה מיוחדת הדורשת ידע, ניסיון רב ומיומנות. לא כל המדבירים העוסקים בהדברת תיקנים...
קרא עוד »
יול 29, 2018