צריכים השראה לסטטוסים? זה המקום בשבילכם

צריכים השראה לסטטוסים? זה המקום בשבילכם

computer-1120754_640

יש אתרים שהם הכולבו של ההומור ושל ההשראה. הם מרכזים סיפורים מכל העולם, מביאים אותם בצורה המתומצתת והקולעת ביותר וכל מה שנחוץ זה למצוא מה הטריגר של הצחוק שלכם ולנסח לסטטוס קורע מצחוק משלכם. סטטוסים אלה בתורם יגיעו גם לפטריה וחוזר חלילה, אבל לפחות תדעו שהגעתם למקום הכי טוב ללקט בו סיפורים ולמצוא בו השראה לסטטוסים. אתם יודעים יפה מאוד איזה אפקט זה משאיר על הקוראים והחברים שלכם ולאט לאט, לפני שתשימו לב בכלל, תהפכו לאושיית פייסבוק או טוויטר, יצטברו לכם עוקבים יותר מכפי שתכירו ואתכם יתחילו לצטט גם במקומות שמעבר לפטריה ולאתרי כולבו נהדרים כאלה.

מהו הטריגר שלכם?

מה מצחיק אתכם, בעצם, ומה מצחיק את העוקבים שלכם? יש נושאים מסוימים שאפשר למפות ולנתח ולהבין מצוין איך מפעילים אצלכם את היצירתיות ואת ההומור. ויש כאלה שבוודאי תרצו לרשום בצד ולא לשכוח, למקרה שתצליחו לנסח מזה סטטוס מוצלח. מקורות השראה לסטטוסים יכולים להיות בסביבה המידית שלכם או חברים שלכם דברים שקרו לכם או לאחרים. בדרך כלל, אומרים שהמציאות עולה על כל דמיון, ולכן מקרים שקרו במציאות יהיו גם אלה שתשמחו להפוך לסטטוס מצחיק שישתפו פעמים רבות. אבל אצלכם היה דווקא יום יבש יחסית זה לא אומר שבאתר הפטריה לא תמצאו אנשים להם קרה משהו שיהיה הטריגר שלכם לסטטוס מוצלח. נסו לבדוק בין כל הסיפורים שהם מביאים מה מתחבר לעולם שלכם ומצליח להצחיק אתכם.

איך בעצם להפוך סיפור בפטריה להשראה לסטטוסים?

אם הצלחתם עד היום להצחיק אנשים זה סימן שיש לכם את הניצוץ שמאפשר לכם לראות מה מבדח ומצחיק בכל מצב ולנסח מזה תובנה. זה הצעד הראשון שעוזר לכם לנסח סטטוס שידבר לאנשים אחרים. המחשבה שאם אתכם זה מצחיק יכול להיות שיעניין גם אחרים נכונה במקרים רבים, אם תצליחו לחבר סיפור בינלאומי לישראלים, למשל, או לשאול אותם איך זה היה נראה אילו היה קורה בישראל. משם הדרך פתוחה לנסח סטטוס מצחיק על סיטואציה ישראלית שהייתה מגיעה להקצנה אילו הייתה קורית כאן ולא בכל מקום אחר בנוסח הסטטוסים של "רק בישראל יכול לקרות דבר כזה".

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה