עגלת בוגבו

עומדים לרכוש עגלה לתינוק או טיולון לפעוט? אתם בוודאי כבר קיבלתם המלצות על אחד מארבעת הדגמים של עגלת בוגבו. מהו סוד הפופולאריות של המותג והאם גם לכם כדאי לרכוש אחד מדגמיה?

עגלת בוגבו – היתרונות

מותג בוגבו (המתמחה בנוסף לעגלות תינוקות בפתרונות ניידות כגון תיקי נסיעה וטיולים) הפך בשנים אחרונות לפופולארי והנמכר ביותר בישראל, ומכל הסיבות הנכונות: עגלת בוגבו, המשווקת בישראל ב- 4 הדגמים, היא העגלה האולטימטיבית – נוחה, קלה, חזקה, עמידה לאורך הזמן ובכל תנאי מזג האוויר, קלה לשימוש ומותאמת לתנאי שטח שונים. כל הדגמים מותאמים לגיל הלידה ועד ל-36 חודשים, מתוכננים בהתאם לממצאים של המחקרים החדשים בתחום התפתחות הפיזיולוגית של התינוק, ומאופיינים במבנה ייחודי של הגלגלים והשלד, מתכווננים, מכילים סל קניות גדול (גודלו משתנה בהתאם לדגם) ונוחים לקיפול.

עגלת בוגבו אינה רק איכותית ובטיחותית במיוחד אלא גם מעוצבת באופן ייחודי ומרשימה מבחינה אסתטית. זאת הסיבה שעגלת בוגבו הינה הבחירה המובילה במשפחות של סלבריטאים, בארץ ובעולם. המחירים של עגלות בוגבו אינם זולים, אך מכוון שהן משרתות נאמנה שנים רבות, העלות שלהן משתלמת.

עגלת בוגבו – הדגמים

כאמור, בישראל נמכרים ארבעה סוגי עגלות בוגבו: בוגבו בי – הפופולארית ואהובה בקרב הורים לתינוקות ופעוטים הגרים בערים הגדולות, בוגבו קמיליון – הדגם הוותיק של המותג, בוגבו באפלו – המאסיבית והיוקרתית בין הדגמים ובוגבו דונקי – העגלה המודולארית שיכולה להפוך בקלות לעגלת תאומים או עגלת אחים. לכל אחת מדגמי עגלות בוגבו יש איפיוניים ייחודיים ועל כך כל דגם מתאים לסגנון חיים ותנאי מגורים שונים.

עגלת בוגבו בי

עגלה אורבנית וקומפקטית, המשמשת גם כטיולון לפעוט, בזכות משקלה הקל ומנגנון הקיפול הייחודי, המאפשר קיפול העגלה ביד אחת. עגלה זאת מתאימה במיוחד למשפחות המתגוררות בשכונות אורבניות וזקוקות לעגלה זריזה בעלת יכולת תמרון מצוינת, שתתאים לתא מטען של כל מכונית ותיכנס בקלות לכל מעלית. עגלה זאת תסתדר ברחובות הצפופים של העיר הגדולה, תסלול את דרכה בתוך תנועה גדולה של אנשים, תהיה נוחה לתינוק ותשרת נאמנה הורים צעירים, עסוקים וממהרים.

עגלת בוגבו קמיליון

דגם קמיליון הינו הפתרון האולטימטיבי להורים שלא מוכנים להתפשר ומחפשים עגלה שתהיה גם  יוקרתית וגם פונקציונלית, גם מרווחת וגם קלה, נוחה לתמרון בתוך העיר וגם בתנאי השטח. לקמיליון – עיצוב נקי ואופנתי, מבנה ייחודי של גלגלים (קדמיים גדולים והאחוריים קטנים), המאפשרים לה לנסוע בקלות בתנאי שטח מאתגרים ומנגנון התאמה מיוחד למושב ברכב. עגלת בוגבו קמיליון חזקה די כדי להחזיק משקל של פעוט ולכן רכישת עגלה בדגם זה חוסכת קניית טיולון.

עגלת בוגבו באפלו

עגלת "היי טק" של בוגבו, המאובזרת בשלל פיצ'רים משוכללים ומאופיינת באיכות יוצאת דופן, גם ברמת התכנון, גם החומרים והגימור. עגלה זאת כבדה יותר מהדגמים האחרים של עגלות בוגבו, אך על החיסרון הזה מפצות שפע של איכויות אחרות: חוזק מיוחד ויכולת תמרון בתנאי השטח השונים, מרחב גדול ונוח לשכיבת התינוק, התאמה לגובה של המסיע, הגנה איתנה בפני השמש, סל קניות מרווח ועוד ועוד. העגלה נחשבת לבטיחותית במיוחד ומתאימה למשפחות שאוהבות לטייל בטבע.

עגלת בוגבו דונקי

דגם דונקי מחולק לשלושה תת דגמים: הדגם הבסיסי (מונו), הדגם לשני תינוקות בגילאים שונים (דואו) והדגם לתאומים. הדגמים מודולאריים וניתנים להתאמה למצבים שונים. כך, הדגם הבסיסי שבמצב המקורי מאפשר שטח איחסון צדדי גדול, יכול להפוך לעגלה לשניים על ידי הוספת מושב. עגלת בוגבו דונקי מתאימה לא רק להורים של שני תינוקות – אחים או תאומים, אלא גם להורים לילד אחד שכבר מתכננים הרחבת המשפחה.

מידע נוסף על חברת בוגבו

עגלת בוגבו בי 5 ברשת מורד גיליס

 

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אז מה היא בעצם בנייה ירוקה?
בנייה ירוקה, כשמה כן היא, בנייה הנעשית לפי תנאים מסוימים אשר כולם יחד פועלים עבור שמירה והגנה על איכות...
קרא עוד »
מאי 29, 2020
השלבים העיקריים בהתפתחותה של בובת הברבי המפורסמת
מי אינו מכיר את בובת הברבי המפורסמת? נדמה כי היא הייתה פה הרבה לפנינו. הבה נתחקה מעט אחר ההיסטוריה של...
קרא עוד »
דצמ 06, 2018
איך לחסוך בדרך לעבודה
כולנו מכירים את ברי המזל שיש להם רכב מהעבודה, אך האמת היא שלא כולנו זכינו לכך....
קרא עוד »
נוב 23, 2015