איך בוחרים גן ילדים?

איך בוחרים גן ילדים?

חיסכון כספי

הרשמה לגני ילדים מתחילה כבר בחודשי החורף (ינואר – פברואר), ולכן, הורים רבים רוצים כבר בחודשים אלה להבטיח לילדיהם הקטנים גנים טובים וראויים. גן טוב הוא דבר חשוב בחיי ילדכם, גם במקרים של גן ראשון וגם במקרים שתרצו להעביר את הילדים מהגן הנוכחי אל גן אחר – אז איך בוחרים גם ילדים בדרך הטובה ביותר?

מציאת גן טוב בסביבת המגורים שלכם

אם אתם מחפשים גן ילדים בהרצליה, בתל אביב, או בכל מקום במרכז הארץ, חשוב להתחיל בחיפוש ממוקד האזור שלכם. כדי להתחיל בחיפוש ממוקד באזור שלכם, חשוב להתחיל בחיפוש אינטרנטי, שהיום הוא החיפוש הפשוט ביותר, ולציין במנוע החיפוש את המילים גן ילדים בהרצליה. אנו בטוחים שתוצאות החיפוש יהיו מרובות.

יתרון בגן הקרוב לאזור המגורים הוא הקלות שבהכנסת הילדים לגן בבקרים, היכולת לאסוף את הילדים במקרה והם חולים, והקרבה לאזור המגורים אחרים הנמצאים בגן שיתחברו עם ילדיכם. בנוסף, תוכלו לחפש המלצות ממכרים ושכנים ולבדוק איתם האם ישנו גן ילדים טוב בקרבת מקום.

מה עלינו לשאול לאחר שמצאנו גן קרוב שנראה לנו טוב?

גנים רבים נראים טוב וקרובים לבית, אך זה לא אומר שעלינו לבחור גם לפי מראה חיצוני ומיקום. בבחירת הגן חשוב לשאול שאלות מהותיות הקשורות לניהול הגן וחיי היומיום של ילדכם בתוך הגן. חשוב לשאול כמה ארוחות מקבלים הילדים ביום? האם הארוחות טריות ומה התפריט? כמה מטפלות נמצאות בגן והאם הן הוכשרו לכך? בנוסף, יש לשאול כמה ילדים נמצאים בגן ועד איזה שעה נמצאות המטפלות הקבועות של הגן עד שמתחלף הגן לצהרון.

חוגים ופעילויות

מלבד השאלות הקשורות לנושא ההשגחה המקצועית על הילדים, חשוב לבדוק פרטים נוספים לגבי נושא העשרת הילדים בגן ולברר אילו חוגים ופעילויות ישנם בגן. בדקו מהם החוגים השבועיים המתקיימים בגן, מתי יוצאים הילדים לחצר ובמה הם משחקים, מהי תוכנית הלימודים בגן, האם ישנם חוגי יצירה, או מוזיקה ומי מארגן את הפעילויות בגן.

אל תחששו להפתיע

בימים טרופים אלה, חשוב לבדוק עם מי משאירים את הילדים החשובים לנו מכל, ולכן אם ישנם שניים שלושה גנים שאתה מתלבטים לגביהם, אל תחששו לערוך ביקור פתע ביום פעילות הגן, ולהגיע לעשר דקות לראות מה מתרחש בגן בזמן שההורים לא נמצאים. בצורה זאת תוכלו לקבל תמונה בהירה יותר על גן הילדים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה