חבילת פרטנר Passport לגלישה בחו"ל – למה היא משתלמת לכם?

חבילת פרטנר Passport

אתם זוכרים את הימים ההם, שעלה המון כסף לרכוש חבילת גלישה סלולרית בחו"ל? הם לא כל כך רחוקים, אנחנו מדברים על חמש או שש שנים לאחור. חבילה של בקושי 10 מ"ב עלתה כמה עשרות שקלים, וכל חריגה של מ"ב אחד מעבר לחבילה עלתה לא מעט כסף. אנחנו שמענו על נער צעיר שבעת טיול של משלחת לפולין צפה בפרק של "מסודרים" דרך הטלפון והתענוג עלה להורים שלו למעלה מ-40 אלף ₪ (!).

ואילו היום? חבילת פרטנר Passport לגלישה בחו"ל מציגה אפשרויות שונות לחלוטין לטסים לחופשה או לעסקים – חבילת גלישה של 1GB עלותה בסך הכול 149 ₪, כאשר אם היא מסתיימת ולא שמתם לב, המחיר לכל מ"ב נוסף הוא 2.5 ₪. מרגע שמצטרפים לחבילה היא תקפה למשך 30 יום – כך שכדאי להצטרף אליה בסמוך למועד הטיסה. ולגבי החריגה מן הגלישה – תחרגו רק אם תבקשו שלא תיחסם אוטומטית הגלישה הנדידה. לקוחות עסקיים רבים מבקשים להישאר פתוחים ומוכנים "לספוג" את החריגה.

חבילת פרטנר Passport

היתרון הגדול של החבילה, שמחירה משתלם ביותר, הוא שהיא פועלת במבחר ענק של מדינות, אפילו ביעדים כמו: אוגנדה, איי הבתולה, אקוודור, גואטמלה, חוף השנהב, טנזניה, איי סיישל, פורטו ריקו וקירגיזסטן. לא רק שהחבילה עובדת כמעט בכל מקום שעולה בדעתכם, גם המחיר שלה תמיד נשאר זהה, ללא התייקרות אם מדובר במקום נידח שבו המפעיל הסלולרי יקר יותר לחברת הסלולר פרטנר.

מעבר לחבילת הגלישה שתוארה יש גם לחברת פרטנר חבילות לגלישה בחו"ל גדולות יותר: יש חבילת פספורט בנפח של 3GB במחיר של 179 ₪, ויש גם חבילת גלישה של GB8 בעלות של 249 ₪. מומלץ לרכוש חבילות כאלה אם ידוע לכם שתשמשו בטלפון לא רק לבדיקת מיילים, שליחת הודעות וואטסאפ, קצת פייסבוק וכדומה, אלא ממש תצפו בסרטונים או תשתמשו באפליקציות כבדות שחיוניות לכם מסיבות שונות. יתרונות נוספים יש לחבילת הפספורט הגדולה – תעריף של 0.8 ₪ בלבד לדקת שיחה יוצאת/נכנסת (בנוסף על מחיר החבילה) ו… קבלו את השוס הגדול: הודעות SMS ללא כל הגבלה למשך 30 ימים מרגע ההצטרפות לחבילה. וכן, גם בחבילה הזאת לא משנה בכלל לאן אתם טסים בעולם!

לעוד פרטים על חבילת פרטנר Passport לגלישה בחו"ל, לחצו כאן…

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בית אבות סיעודי ורגיש בפתח תקווה
אם גם אתם מחפשים אחר בית אבות סיעודי ורגיש בפתח תקווה, הגעתם בדיוק למקום הנכון!. אחת השאלות שקשישים...
קרא עוד »
אוג 28, 2018
איך סדנת טאי צ'י אחת שינתה לי את החיים
רבים מאתנו מרגישים את המתח של חיי היומיום ולא תמיד ברור לנו איך להפיג אותו ואיך בכל זאת להתרכז במה...
קרא עוד »
נוב 29, 2018
קורונה? למרות הקורונה! מוצרי חשמל קונים און ליין
מוצרי חשמל לבית מהווים חלק בלתי נפרד מהתכולה שבו ובלעדיהם לא ניתן להתנהל. הצורך בהם הוא רב ובמיוחד,...
קרא עוד »
מרץ 31, 2021