מאוורר תעשייתי

מאוורר תעשייתי

architecture-2676148__340[1]

קיימות מספר שיטות למיזוג וקירור מבנים תעשייתיים ומסחריים רחבי ידיים. שימוש במאווררים היא אופציה נהדרת ובמקרים רבים אף מועדפת בגלל יתרונות רבים שהיא מביאה עימה. לא ניתן למזג כל  מבנה ויש מבנים שחייבים להיות פתוחים למשך שעות רבות כמו: האנגרי תעופה, מוסכים, מחסנים שיש בהם תנועת מלגזות ועוד. יש שווקים שחלקם פתוחים ואחרים מקורים חלקית, בריכות שחייה חצי סגורות ועוד. במקומות אלו אין כלל אפשרות לקרר בדרך אחרת ולכן, אוורורם הוא האופציה היחידה. ניתן להשתמש במאווררי תקרה ובמאווררים אנכיים העומדים על הקרקע.

מאוורר תקרה

מאוורר תעשייתי תלוי מהתקרה מספק שפע של יתרונות. הוא תלוי גבוה ובצורה בטיחותית ואינו תופס מקום על רצפת האולם עצמו. אי אפשר להיתקל בו ולהיפגע ממנו. לרבים מהם יש כנפיים גדולות וחזקות שמסוגלות לכסות שטח נרחב. אין בעיה להתקין מספר כאלו בחלל גדול ולהפעילם על ידי בקר אחד. הם צורכים אנרגיה מעטה ובהתאם לכך הוצאות התפעול הינן נמוכות. הם חרישיים ויעילים וניתן להתקין עליהם מצלמות, גלאי עשן, רמקולים, תאורה וכדומה.

מאווררים תלויים ואנכיים

מאוורר תעשייתי תלוי מיוצר בטכנולוגיה ייחודית שמספקת לו את החוזק המתאים וכושר תפעול ארוך. הם מיועדים למגוון מקומות, אולמות ייצור, מחסנים לוגיסטיים, מבנים חקלאיים דוגמת רפתות ולולים, מסעדות ואולמות אירועים וכדומה. מאווררים אחרים הינם אנכיים שמציבים אותם על הרצפה. הם מספקים פתרונות גם למקומות חיצוניים וחשופים. מסעדה או אולם אירועים יצטיידו במאוורר אנכי שיכול לתת פתרונות למקומות פנימיים וחיצוניים כאחד. רבים מהם ניתן לנייד על גלגלים כך שהשינוע שלהם נוח וניתן להיעשות גם על שטחים שאינם מרוצפים.

מכירה ושיווק

המאווררים מיוצרים מחומרים העמידים ללחות ובפני קורוזיה, כך, שהם מתאימים לקיץ לח כמו בישראל. יש הקפדה על כך  שאף החלקים הפנימיים לא יהיו חשופים לאוויר הלח כדי שהמנועים יישמרו היטב ולא יחלידו. מומלץ לרכוש את המאווררים אצל משווקים היכולים לבצע גם את ההתקנה הנדרשת. הם מוכרים מאווררים שמיוצרים על ידי יצרנים בעלי שם שאף נותנים אחריות מתאימה. הם מספקים גם שירותי תיקונים ותחזוקה לאורך תקופת  האחריות וגם לאחריה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה