יתרונות של איטומים בסנפלינג

יתרונות של איטומים בסנפלינג

איטום בסנפלינג

פעולות האיטום השונות נועדו לשמור על פנים המבנה יבש, וע"י כך למנוע מחלות כתוצאה מהתפתחות עובשים כמו גם נזק חמורים למבנה ובעיות חשמל ותשתיות למיניהן.

בעוד בחלק מהמבנים מדובר בפעולה אותה ניתן לבצע בקלות יחסית, הרי שאין כך הדבר כאשר מדובר בעבודות שקשורות לגובה. שירותי איטום בסנפלינג מבטלים את בעיית הגובה המורכבת יחסית ומספקים יתרונות רבים למזמיני השירות. להלן כל המידע בנושא זה.

איטומים בסנפלינג- למה הכוונה?

איטום בסנפלינג הוא איטום שמתבצע בגבהים כאשר העובדים המבצעים את המלאכה רתומים לציוד מיוחד, שמאפשר להם לעלות ולרדת לאורך קירות המבנה בצורה מאובטחת וללא חשש. יש לציין כי על מנת לבצע עבודות איטום בסנפלינג על העובדים להחזיק תעודה בתוקף של "מורשה עבודה בגובה". איטומים בסנפלינג מתאימים לביצוע מגוון רחב של פעולות איטום לרבות איטום מרפסות, איטום גגות משופעים וגגות רעפים, איטום חיצוני של קירות הבית, איטום חלונות מצידן החיצוני, איטום מרזבים ועוד.

מהם יתרונות האיטום בסנפלינג?

כאשר חברת איטום שאינה מציעה שירותי איטומים בסנפלינג פועלת בגובה, העובדים אינם יכולים לגשת אל המשטח שדורש אבחון ואיטום בקלות כך שהתוצאה הסופית היא פגיעה באיכות העבודה. יתרה מכך, מאחר ועבודה בגובה הינה מסוכנת, העובדים לא ינסו להגיע למוקדים שדורשים התייחסות מיוחסת מפאת שמירה על חייהם. עבודת איטום בסנפלינג פשוט מונעת את הלחצים המיותרים הללו מהעובדים. הם משוחררים יותר ויכולים לעבוד בכל גובה ובכל זווית כאילו הלכו על קרקע ישרה. יתרון נוסף של איטומים באמצעות סנפלינג הוא העלות הסופית המוצעת ללקוח. בעוד עבודת איטום בגובה עשויה לחייב בניית פיגומים שלוקחת זמן רב ובעלות גבוהה, הרי שציוד הסנפלינג ופועלים מנוסים יבצעו את הפעולה תוך זמן קצר, ללא צורך בפיגומים כלל וכלל. חשוב להדגיש כי בעצם הרמת הפיגומים ישנה סכנה בטיחותית גם לעוברים והשבים מתחת למוקד העבודות, כמו גם שנגרמת הפרעה למעבר האוכלוסייה על המדרכה וסביבת המבנה.

מאחר ועבודת אנשי המקצוע הינה בטוחה לגמרי, ניתן להוסיף לעבודות האיטום גם משימות נוספות כגון חידוש חיפויי קיר ובדיקת החיפויים הישנים, ניקוי חלונות, צביעה חיצונית של המבנה ועוד.

כיצד מוצאים חברת איטום סנפלינג מתאימה?

ראשית כל יש לחפש אחר חברת איטום מבנים בעלת אישור לעבודה בגובה. לאחר מכן יש לקבוע עם מנהלי עבודה של החברות הללו על מנת שיגיעו למקום ויאפיינו את צרכי המשימה. יש לקבל הצעות מחיר נפרדות ולהשוות לגבי מספר העובדים שיבצעו את הפרויקט, ההתחייבות למועד סיום העבודה ומשך זמן האחריות על ביצוע עבודת האיטום. זכרו לבחור חברת איטומים בסנפלינג מנוסה ובעלת מוניטין, על מנת לקבל תמורה מלאה לכספכם ועבודה ברמה הגבוהה ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה