היתרונות של סקסופון בחתונה

היתרונות של סקסופון בחתונה

סקסופון בחתונה

תמיד חלמתם לעשות משהו ייחודי בחתונה שלכם שיבדל את החתונה מכל אותן חתונות שבלוניות של החברים שלכם ושל בני שפחה לכם? רוצים לתת טאץ' מוזיקלי איכותי לחתונה שלכם? כנראה שמה שאתם מחפשים הוא סקסופוניסט אשר ישדרג לכם את החתונה מסתם עוד חתונה, לערב איכותי ובלתי נשכח.

הזמינו עוד היום את טל עטר, הסקסופוניסט המקצועי לחתונה שלכם ותבטיחו לעצמכם חתונה שעוד ידברו עליה הרבה. אחד מהיתרונות של סקסופון בחתונה הוא ההתאמה של הסקסופון לכל סוגי המוזיקה השונים ועל מנת להתאים את נגינת הסקסופון לאירוע שלכם בפרט, נוהג נגן הסקסופון טל עטר לקבוע עם הזוג למפגש התרשמות לפני החתונה על מנת לשבת עימם על תכנית שירים וקו מוזיקלי של נגינת הסקסופון בחתונתם. מהיתרונות של סקסופון בחתונה נמנית גם האווירה המיוחדת שהוא משרה, בין אם נגן הסקסופון מסתובב בקבלת הפנים ומלווה את השירים אשר מושמעים ברקע, ובין אם הוא נמצא ממש בכניסה לאולם ומכניס את האורחים לאווירה מיוחדת כבר מהרגע הראשון הוא הם נכנסים לאולם. גם בשלב האוכל ניתן שנגן הסקסופון יסתובב בין השולחנות וילווה את הארוחה של האורחים בנגינת סקסופון מרגיעה ונינוחה.

סקסופון בחתונה

ליווי של האירוע מתחילתו ועד סופו

אז כפי שכבר ציינו, ניתן לשלב את הסקסופון ברגעים שונים של האירוע, כמו קבלת הפנים, והאוכל, אך על מנת לנצל את הייחודיות של הסקסופון ניתן גם לשלב קטעים שונים של נגינת סקסופון במהלך ריקוד הסלואו הראשון של הזוג, ולמקוריים שביניכם תהיה את ההזדמנות לבחור בשילוב של קטעי סקסופון אז שופר ברגע הכניסה לחופה. תקיעת שופר, כמו גם נגינת סקסופון הינה ייחודית ביותר ומעצימה תחושות ורגשות שאנו חווים באותו רגע, ואין רגע מיוחד יותר מהעצמת התחושות של הקהל הנרגש מרגע כניסת הזוג לחופה. נגן הסקסופון טל עטר מתחייב לשדרג לכם את האירוע ולהשאר בו עד סופו עם האורחים האחרונים של החתונה שלכם ולהפוך ביחד עמכם את הערב לאחד שידובר עליו עוד רבות, כל זאת כמובן בעזרת שלב התכנון המוקדם שיערוך עמכם בטרם החתונה. הנסיון הרב אותו צבר טל עטר במרוצת השנים, הן במסגרת שירותו הצבאי בלהקה צבאית והן במסגרת מספר החתונות הרב שבהן לקח חלק יעזרו לו להתאים לכם את האירוע החתונה שלכם לאולם, לקהל ומעל הכל אליכם, הזוג אשר זהו יום חתונתו, וביחד תהפכו את אירוע החתונה לערב בלתי נשכח.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה