הובלות בשרון

הובלות בשרון

הובלות

רובנו נחשפנו ושמענו את כל תירוצי המובילים המוכרים…

״המוביל התבלבל בכתובת״, ״המוביל תקוע בפקק מטורף״, ״המובילים שברו בטעות את ה…״, ״לצערנו ההובלה נדחתה למחר בשל…״… ועוד. תירוצים אלה גורמים לנו לעצבים, ללחץ מוגבר ולתחושה שמזלזלים בנו ובזמן היקר שלנו…

יש חברה שהחליטה לשים לזה סוף

חברת בהובלות 24, מתחייבים לספק לכם את השירות האחראי, האדיב והמקצועי ביותר, כדי שכל זה לא יקרה. אנו מודעים ומבינים שרבים מכם לוקחים מהעבודה ימי חופש, לרבים מכם יש ילדים ולכן אנו מקפידים שהמובילים שלנו יוצאים בזמן, תוך לקיחת תזמון הפקקים מראש, מוודאים מראש היכן אתם גרים כדי שלא יהיו פספוסים או טעויות מכל סוג שהוא, כי פשוט אכפת לנו. יחד עם זאת, כאשר אנו מבצעים הובלות בשרון, הובלות בתל אביב, הובלות בחולון או בכל עיר אחרת אליה אנו מגיעים, אנו דואגים לבטח את כל הציוד שלכם כחלק מהתשלום על שירותי ההובלה, שכן גם במידה וציוד ניזוק שלא בכוונה, אתם מבוטחים ומקבלים את הפיצוי המתאים לכך.

אז מדוע כדאי לכם לבחור בהובלות 24?

  • צוות מיומן – לא מדובר בחאפרים שפתחו חברת הובלות אך ורק כי זה כסף קל. צוות האורזים והמובילים שלנו, היו חלק מאינספור הובלות בשרון ובכל רחבי הארץ. אנו מנוסים בביצוע הובלות קטנות, ביצוע הובלות גדולות במרחקים קצרים או ארוכים.
  • שירותי אריזה במידת הצורך – אם אתם בעניין של לחסוך זמן, אנחנו כאן בכדי לסייע לכם בתהליך האריזה. אנו מספקים ארגזים עמידים וחזקים, דבק מתאים ובמידת הצורך, גם שולחים אנשים שיסייעו לכם בתהליך האריזה הלא פשוט הזה.
  • דיוק מירבי– אנו מבינים כמה הזמן שלכם יקר מפז, לכן אנו מספקים שירותי הובלה, בדיוק לפי היכולות שלנו. לעולם לא נתחייב ליותר, רק כדי להרוויח על חשבונכם. אנו מקפידים שההובלה תתבצע בזמן הנקבע מראש ומנסים להתאים את עצמנו אליכם ולצרכים שלכם.
  • ביטוח– כאמור אנו מספקים לכם כחלק מהשירות שאנו מבצעים ביטוח על כל מקרה של יהיה.
  • ציוד – יש לנו את כל הציוד הדרוש בכדי להעבירכל דבר, מכל סוג שהוא. פסנתרים, מערכות ישיבה מסיביות, מוצרי חשמל, שולחנות אוכל כבדים, הכל עובר ביחד אתכם כדי שלא תצטרכו לוותר על אף חפץ אותו רכשתם מכספכם האישי.

 

אז בפעם הבאה שאתם עוברים דירה או בית ואתם זקוקים לשירותי הובלות בשרון, במרכז, בדרום או בצפון, אנו מגיעים לכל מקום, במינימום זמן, עם מקסימום חיוך והרבה סבלנות.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה