כיצד מדפסות תלת מימד משרתות מעצבים תעשייתיים

כיצד מדפסות תלת מימד משרתות מעצבים תעשייתיים

הדפסת תלת מימד

מהן מדפסות תלת מימד, וכיצד מדפסות כאלה משרתות בעיקר מעצבים מכל סוג? אם אתם רוצים להכיר עולם חדש של הדפסה ולהכיר דרך טובה יותר לעבוד – חשוב שתדעו יותר על הדפסות בתלת מימד!

אז מהן מדפסות מסוג זה?

מדפסות תלת מימד מאפשרות באמצעות טכנולוגיה ייחודית לייצר שלל דגמים תלת מימדיים המודפסים במחשב. המדפסות באמצעות תוכנת תלת מימד מיוחדת מאפשרות ליצור שלל דגמים ממוחשבים כמו אבי טיפוס עשויים פולימירים, פלסטיק, זכוכיות ושאר חומרים.

באמצעות תכון של האובייקט, יכולים רבים להדפיס מגוון של מודלים כמו מודלים בבנייה, בעיצוב, בייצור חלקים רפואיים ועוד.

הדפסת תלת מימד

בכל הנוגע לסוגי המדפסות השונות חשוב לדעת כי ניתן למצוא שלל מדפסות בתלת מימד ביניהן מדפסות העובדות על קרני לייזר ומקרנים כאשר מדפסות אלה מדפיסות מודלים ייחודיים ומדויקים.

מדפסות המתיכות וממזגות חומרים ליצירת מודל,  הן כאלה אשר באמצעות סינטור וקרן לייזר מייצרות שכבות חדשות ויוצרות מודלים עשויים אבקת פלסטיק,  כמו גם מדפסות תלת מימד העובדות על ידי התכה של ליייזר סלקטיבי שמתיכה שכבות דקות ליצירת המודל

מאז פיתוח הטכנולוגיה הייחודית של הדפסה בתלת מימיד יכולים רבים לבצע הדפסות מסוגים שונים כמו למשל הדפסה של אובייקטים בצבע, הדפסת דגמים של מוצרים ודגמים של חדרים ומבנים, כמו גם חלקי מתכת, מוצרים לתעשייה, ואפילו תכשיטים ופרטי אופנה!

אז כיצד מסייעות מדפסות מסוג זה למעצבים תעשייתיים?

מעצבים תעשייתיים הינם אנשי מקצוע העוסקים בתחום של עיצוב מסחרי תוך שהוא מפתחים ויוצרים רעיונות למוצרים לקהל הרחב.

מעצבים כאלה עוסקים בפיתוח מוצרים על ידי תשומת לב לחדשנות, חשיבה נכונה תוך יישום תהליכי מחקר והכרת שוק הלקוחות בזמן עיצוב המוצר המיועד להם.

מדפסות תלת מימד מאפשרות למעצבים תעשייתיים להפוך את החזון שלכם לאמתי תוך פיתוח אבות טיפוס של מוצרים שונים וייצר מודלים מלאים וממשיים עוד לפני זמן הייצור ההמוני.

באמצעות מדפסות לתלת מימד יכולים מעצבים תעשייתיים לייצר את האב טיפוס דרך הרחבת הגבולות של יכולות המדפסות והתקדמות בכך בשלבי פיתוח המוצר.

אז אם אתם רוצים להתמקצע, להתייעל, ולעבוד בצורה מפותחת ונכונה יותר – מדפסת תלת מימד היא כלי העזר עבורכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה