איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים היא התמחות משמעותית ומקצועית, בעלות משמעויות כלכליות, בטיחותיות ואנושיות מגוונות. המים העומדים שנאגרו בקונטיינרים בדרך כלל משמשים תעשייה, מגורים – מקלחת ושתייה, וחקלאות. לרוב המים העומדים אינם הפתרון האידיאלי, מכיוון שהם עלולים לחלחל לקרקע, יכולים לצבור רעלים וזיהום, וגם להביא מזיקים. לכן, כדי לשמור עליהם פונקציונליים מצד אחד, ברמה גבוהה ואיכותית מצד שני, אבל גם בטוחים, צריך להכניס אותם למאגרי מים אטומים ומסודרים.

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים – מה זה ובשביל מה זה מיועד

כאמור, מאגרי מים שומרים על מים עומדים, לשימוש ביתי, מקצועי ותעשייתי. כדי לשמור על המכל בצורה הטובה ביותר, יש לאטום אותו. האיטום עושה שני דברים מרכזיים: שומר על המים נקיים באמצעות בידודם מלכלוך, זוהמה, רעלים, מזיקים וגשם, ומצד שני שומר עליהם אסופים, כדי שלא יעשו נזק למבנה, יהרסו ויחלחלו לאדמה או יציפו אתר שלם. איטום מאגרי מים למעשה שומר על הסביבה ושומר על השימוש במים, שכאמור, לא נמצאים בתנאים טבעיים ואידיאליים.

איטום מאגרי מים

מה חשוב לעשות לקראת איטום מאגרי מים

חשוב מאד לעשות את הדברים הבאים:

  1. מצד אחד, חשוב מאד לעבוד רק עם חברה מקצועית, שמעלה הכול על הכתב. חשוב שתעבוד עם חומרים איכותיים, ותציע שירות מותאם ומהיר.
  2. מצד שני, חשוב שהעבודה תיעשה עם חומרים מורשים בלבד, בשביל הבטיחות, מאושרי מכון התקנים.
  3. בנוסף, חשוב מאד שהחברה תתאים את החומרים שהיא עובדת איתם לתנאי השטח, החומר ממנו עשוי מאגר המים, ומטרתו.

בין החומרים שעושים בהם שימוש מותאם, לדוגמה, אפשר לקחת את חומרי איטום צמנט הידראולי, לדומה אלסטי פלקס E747, שמטרתו לסגור סדקים של עד 4.5 מ"מ, או חומר כמו E730, שיכול להתגמש ולהגדיל את עצמו עד 35%, דבר שמאפשר איטום יעיל, מקצועי, ללא הוצאה גדולה. כל החומרים האלו, כאמור, צריכים להיות מאושרים על ידי מכון התקנים כדי לוודא שמותר להם לבוא במגע עם מי השתייה. זה בדיוק ההבדל בין אופן איטום מאגרי מים על ידי מישהו רציני, מקצועי, עם רישיון ואישורים, שיכול להבטיח לכם איכות ובטיחות, לבין עבודה חאפרית ומסוכנת.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה היתרונות של מחלקה סיעודית בפתח תקווה
פתח תקווה היא עיר בישראל המונה למעלה מ-200,000 תושבים. עיריית פתח תקווה מונה למעלה מ-500,000 נפש ויש בה מספר...
קרא עוד »
ינו 16, 2023
מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים טיולים מאורגנים
לא מעט אנשים מעוניינים לצאת במהלך חייהם ליעדים שונים בעולם, על מנת להכיר סביבה שונה, נופים שונים,...
קרא עוד »
ספט 18, 2018
טיפול בפטרת ציפורניים: למי זה מיועד ולמי כדאי להימנע ממנו
פטרת ציפורניים, מצב שכיח אך לעתים קרובות מאתגר לטיפול, דורש גישה ניואנסית. לא כל טיפול מתאים לכל אחד,...
קרא עוד »
נוב 28, 2023