כיצד מבצעים עבודת שיפוצים יעילה

כיצד מבצעים עבודת שיפוצים יעילה

house-construction-3370969__340

בין אם אתם קבלני שיפוצים שרוצים לבצע עבודת שיפוץ בבית לבין אם אתם בעלי בתים שרוצים לבצע שיפוץ באופן עצמאי – חשוב לדעת כיצד מתנהלים ביעילות בזמן השיפוץ כיום ישנם מגוון רחב של שיפוצים שחלקם נחשבים קלים וקוסמטיים וחלקם אף מסיבים יותר, אבל אין זה משנה באיזה שיפוץ אתם בוחרים מה שחשוב הוא סדרי העבודה והתנהלות נכונה.

אז כיצד מבצעים עבודת שיפוץ יעילה?

אישור מהרשויות – שימו לב לפני החלת העבודה כי יש לכם את כלל האישורים הדרושים מהעיירה לביצוע השיפוץ כיום שבירת קירות, הוספת מרפסת, בניית מחסנים, פירוקים מסיביים של דוודים ועוד: כולם דורשים אישור מהעירייה או מהרשות המקומית.

קביעת סדרי עדיפויות – תכננו את השיפוץ שלכם ובדקו מה קודם למה. לדוגמא: חשוב לא להחליף את הרצפות לפני צביעת הקירות שכן החלפה של רצפות לפני הצביעה תוליד כתמים על הרצפה ולכן שחוב לתכנן צעד צעד את השיפוץ ובצע סדר עדיפויות נכון ומשוכל. 

בטיחות בעבודה – שימו לב לבטיחות בעבודה שלכם. עבדו עם כפפות, נעלי עבודה עם מגנים, עם מגני עניים, ואף עם מסננים נגד זיהום, עבודת שיפוץ עליה להיעשות עם מקסימום בטיחות בעבודה.

שימוש חדשני של שוחות פלסטיק – השתמשו בשוחות פלסטיק מתקדמות. שוחות פלסטיק הן אמצעי יעיל לפינוי פסולת בניין והן נחשבות בטוחות במיוחד. שוחות כאלה הן משולבות וכוללות שרוולים לפינוי פסולת בניין ושאר מוצרים לעבודה קלה יותר. כיום ישנן חברות מקצועיות שיכולות לספק לכם שוחת פלסטיק עד גודל של 40 אלף ליטרים. כאשר שוחות פלסטיק מתאימות לצרכי בניין, שיפוצים, פינוי פסולת, חקלאות ושלל פעולות שנעשות בתעשייה.

שימוש בחומרי בניין איכותיים – כאשר אתם מבצעים שיפוץ, שימו לב כי אתם משתמשים בחומרי בניין איכותיים. דאגו להשתמש בצבעים טובים שמחזיקים מעמד, בחומרי איטום איכותיים, ובשאר חומרים שאינם פשוטים. בכך השיפוץ יחזיק מעמד לזמן רב יותר.

ניקיון לאחר שיפוץ – היעזרו בחברת ניקיון לאחר שיפוץ שתוכל להקנות לכם ניקיון מעולה. חברות כאלה משתמשות בציוד איכותי להסרת דבקים, צבע, לכלוכים ואבק בכמויות גדולות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה