הדברת פשפש המיטה

מזיקים

מכירים את הבקרים האלה, שאתם קמים וכל גופכם מכוסה נקודות אדומות ומגורות. אתם מתגרדים ומחפשים במקביל את הסימנים ליתושה שעשתה לכם את זה. אך הסימן החשוב הוא שאף יתושה לא תעקוץ אתכם במקומות צמודים כה רבים, צפופים כל כך. כך תדעו שנעקצתם על ידי פשפש המיטה, טפיל נפוץ שיש למגר על מנת להילחם בתופעה.

הדברת פשפשים

פשפש המיטה הקטן

פשפש המיטה הוא קטן מאוד, צבעו אדום, ואורך חייו הוא כארבעה חודשים בלבד. בזמן זה הוא מספיק לבקוע מביצה, להיהפך לנימפה ואז לפשפש בגיר, ומכאן למצוא יונקים, עליהם הוא נתפס ומוצץ את דמם בשעת לילה מאוחרת. נשמע כמו דרקולה? אכן מדובר בהטרדה.

פשפש המיטה חי בקבוצות, ובמקומות מחבוא, ולכן קשה יותר להפטר ממנו כקבוצת הקשר, ולא מבודדים בבית. הפשפשים יוצאים בשעת לילה, וזו גם ההזדמנות להבין שאכן מדובר בפשפש המיטה. המלחמה בפשפשים בוגרים או רק בביצים למשל, לא תביא להטבה, ועלינו להלחם בכל החזיתות, ובכל הטכניקות הקיימות, אם קיטור יבש, הדברה בהקפאה וחומרי הדברה, כדי להלחם בתופעה עד תום, ולא לתת להם לחזור אל הבית.

מה תעשו כשתגלו שמדובר בפשפש המיטה?

הדברת פשפש המיטה היא השיטה הטובה ביותר שניתן למצוא על מנת להילחם בתופעה. מדובר בהדברה מלאה של איש מקצוע, שיודע את עבודתו נאמנה, ויכול להתגבר במכה אחת על כלל הקבוצה, ולא לגרום לה להתפזר לכל חלקי הבית, בהדברה חלקית ולא יעילה. מדובר בהדברה שעונה גם על הצורך להדביר את כל שלבי החיים של הפשפש כמו הביצים, הנימפות והבגירים, ולכן חשוב למצוא חברת הדברה מקצועית ויסודית לשם כך.

חומרי הדברה הם השלב האחרון בתהליך

הדברת פשפש המיטה כוללת כמה אופציות להדברה, וניתן לשלב ביניהם על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר. מדובר בהדברה שנעשית על ידי שאיבה, קיטור יבש, שימוש באוויר חם והקפאה של חפצים קטנים. לאחר כל זאת, מגיעים חומרי ההדברה עצמם, שאכן מאושרים על ידי כל הגורמים, ונותנים את המכה האחרונה להדברה יעילה של פשפש המיטה בתוך הבית.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צילום אומנות על ידי צלם מקצועי
יש לכם יצירות אומנות שהייתם מעוניינים למכור ברשת, וחשוב לכם להציג אותה בצורה שתהיה מושכת לעין? בכדי...
קרא עוד »
מאי 04, 2018
כמה באמת עולה תיקון נזילות בירושלים?
אם נחשוב על זה, לא באמת יצא לנו להכיר משפחה שלא היה אצלה בעיות ביוב כאלה ואחרות. לפני שאתם פונים לחיפוש...
קרא עוד »
ספט 22, 2020
במה תלויות עלויות עיצוב פנים דירה 100 מטר
החלטתם שזהו זה. אי אפשר יותר להמשיך להתגורר בבית עם תנאים כאלה. חייבים לשפץ את הבית מהמסד ועד הטפחות...
קרא עוד »
מרץ 11, 2017