גרפיקה אונליין

גרפיקה אונליין

גרפיקה אונליין

רוצים לדעת מה המשכורת והשכר של  מעצבים גרפיים וגרפיקאים אתם בהחלט במקום הנכון! כיום נוצר מחסור בכוח אדם ישראלי בתחום הייטק והדפוס עד חברות הייטק רבות מבקשות שמעצבים גרפיים מחו"ל יעשו רילוקיישנים ויעברו לארץ כדי לעמוד בביקוש הרב של מעצבים גרפיים, המחסור בגלל שאם בעבר רוב המעצבים ועובדים בגרפיקה היו פונים לאחר הלימודים לתחום הדפוס כיום מעצבים גרפיים הבינו בעולם ההייטק יש ביקוש והשכר הוא בשמיים אז למה לא ללכת לשם? בתי הדפוס והוצאות לאור רק עכשיו נזכרו להרים את המשכורות למעלה אמנם קצת באיחור, התחום הטכנולוגי וההתפתחות של הרשתות החברתיות גרם לבעלי עסקים לפרסם באפיקים חינמיים ולכן יש ביקוש גדול של מעצבים גרפיים שיעשו את העבודה הזאת, תחום ההייטק והפיתוח צריך מעצבים גרפיים שייתנו פתרונות עיצוביים לעולם האפליקציות ופיתוח אתרי אינטרנט מה שלא היה בעבר, למעצבים הגרפיים הטכנולוגיה עשתה רק טוב.

גרפיקה אונליין

 

ללמוד גרפיקה אונליין איך זה קורה

במידה ואתם רוצים ללמוד את התחום הזה מהבית תוכלו בקלי קלות, בתי הספר לגרפיקה ומכללות לעיצוב גרפי יוכלו להגיע עד אליכם המורים יתחברו לתוכנת הגרפיקה שיש לכם במחשב וילמדו אתכם את התחום הזה אונליין, הכנו במיוחד בשבילכם הסברים וסרטוני  דוגמה איך לומדים גרפיקה אונליין עם מורים פרטיים ללימודי תעודה ותיק עבודות, כיום משכורות של מעצבים גרפיים וגרפיקאים מתחילים ב9000 ש"ח נכון ל 2018 במידה ואתם צוברים ניסיון בתחום אחרי שנתיים שלוש לרוב מקבלים בין 17000 ש"ח ויותר במידה ואתם עובדים בפרילנסרים מהבית או בסטודיו פרטי השכר בהחלט יהיה יותר גבוה, אם אתם אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית בהחלט תוכלו למצוא מקום עבודה או לעבוד בתחום זה מהבית, לרוב כל מעצב גרפיקה מכין לו מחירון גרפיקה כדי לעמוד מול דרישות של החברות, יש גם שכירים שעובדים בתחום זה מהבית ולא רק עצמאים.

 

לימודים גרפיקה אונליין לתעודה מקצועית בתחום

לימודים גרפיקה אונליין יתקיימו באותם החומרים שנלמדים במסלולי לימודי של מכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה, אם העבודה דרך המחשב אז למה לא ללמוד גרפיקה גם באמצעות האינטרנט דרך המחשב אונליין, יעבדו איתכם על תורת הצבעים ומה כל צבע אומר בעולם זה, איך לשלב את הצבעים הנכונים במודעות פרסומיות לפייסבוק או לעולם הדפוס, עיצוב ובניית תדמית לעסקים דהיינו בניית מיתוג גרפי שכולל לוגו ואת כל האביזרים שעסק צריך כיום, עולם הגרפיקה רק הולך ומתפתח ויש כאלה שנכנסים לתחום הזה אפילו ללא השכלה מקצועית רק בגלל תיק העבודות שלהם, תעודות בתחום הגרפיקה ממוחשבת לא מעניין אף עסק או חברת פרסום, מה שרוצים לראות זה תחלס מה אתם יודעים וכיצד אתם יודעים להעביר מסרים חברתיים לקידום מכירות ולשיפור השיווק לעולם העסקים והייטק, בלימודים תקבלו אין ספור תרגילים ושיעורי בית כדי לשלוט בעולם העיצוב גרפי והחוקים שלו וכמובן תתפסו ניסיון בתוכנות של גרפיקה של חברת אדובי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה