דלתות אוטומטיות – תפתחו דלת לעולם חדשני יותר

דלתות אוטומטיות – תפתחו דלת לעולם חדשני יותר

דלתות אוטומטיות

הדלת האוטומטית בעלת יתרון מדהים ואדיר אשר הופך אותה לנפוצה ומודרנית כל כך והאמת היא שלא נגזים אם נגיד שמדובר בדלת שמביאה את הבשורה הכי חדשנית אל עולם הדלתות המתקדם.

בדלת מותקן חיישן המזהה את התנועה כדי לבצע סגירה ופתיחה אוטומטית של הדלתות ולמעשה כך הדלת מעניקה תחושה טבעית ונינוחה לצאת ולהכנס מהמתחם הנמצא מאחוריה בלי נגיעה בידית או בדלת עצמה

דלתות אוטומטיות

הדלת שלכם היא עולם אחר

בכל ההיסטוריה של ענף הדלתות אף פעם לא לקחו בחשבון שאפשר לייצר מוצר כמו דלתות אוטומטיות שמשנה את החיים בצורה כל כך נוחה ונגישה מהעבר (בו פתחו דלתות עם הידיים גם כאשר היו עמוסות, ולא היתה סטריליות בנגיעה בידיות ובדלתות על ידי המוני אנשים) ובכלל, הכי נגישה אל בעלי מוגבלויות.

הדלת שפותחת הזדמנות לעולם חדשני מביאה בשורה מדהימה לחיים פשוטים יותר לבעלי מוגבלויות ולחיים בכלל והיא מביאה איתה המון יתרונות:

  • הדלתות האוטומטיות מאדירות את המקום בו הן נמצאות וכך גם מותירות רושם טוב על העוברים והשבים דרכיהן.
  • היתרון העצום בדלתות אוטומטיות הוא היכולת לסייע לאנשים בעלי מוגבלויות ולמי שהידיים שלהם תפוסות.
  • יתרון נוסף הוא כמובן נושא הבטיחות. הדלת המותקנת בקניונים ובמוסדות, בבתי המגורים ובעוד מקומות הינה דלת בטיחותית עבור כל בני האדם ובכל סוג של מקום ומבנה בו היא קיימת.
  • עניין הסטריליות הוא גם יתרון בכל הקשור לדלתות האוטומטיות, המודרניזציה פותרת את עניין הסטריליות בקלות כי אין צורך לגעת בידית או בדלת עצמה וכך אין מה לחשוש מבעיות חיידקים.
  • לדלת החשמלית קיימת שליטה מאד מדויקת על האבק הנכנס למקום בו היא נמצאת ובכך היא מאפשרת סביבה נקיה ובריאה יותר.

 

חשוב לדעת:

דלתות החדשניות הן דלתות אשר יש להן תקן זהירות מדויק ולכן מוצר זה – דלתות אוטומטיות נדרש לתקן מחמיר במיוחד להבדיל משאר המוצרים. יש שמירת בטיחות של הנכנסים והיוצאים מהדלתות האוטומטיות ואין צורך לחשוש, כן חייב להתייעץ עם אנשי מקצוע מוסמכים וותיקים המתקינים את המוצר הזה על מנת לוודא שהמתקין הוא אכן מתאים ומקצועי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה