אוהבים ים וספורט אקסטרים? כדאי לכם לנסות גלישת קייטסרפינג

אוהבים ים וספורט אקסטרים? כדאי לכם לנסות גלישת קייטסרפינג

קייטסרפינג

אם אתם טיפוסים של ים ואוהבים להגיע למקום המדהים והמרגיע הזה, בטח יצא לכם להיתקל באותם עפיפונים גדולים המחוברים לגולשים ובכך הם טסים על פני המים במהירויות גבוהות ולפעמים גם קופצים ועולים לגובה רב תוך כדי ביצוע של תרגילים שמחסירים פעימת לב ממי שצופה מהצד.

קייטסרפינג

מי יכול להתחיל לגלוש קייטספרינג?

הספורט מוגדר כספורט אקסרימי שנעשה לעתים בתנאי מזג אויר קיצוניים ולכן הוא עשוי להיות גם מסוכן. אך אם עושים זאת באופן מסודר על ידי קורס קייטסרפינג במקום מקצועי, לומדים כיצד לפעול נכון ובאופן זהיר ובטיחותי ולכן זה יכול להתאים לכל אחד. הספורט מתאים לכל הגילאים ואם תבואו לחוף שבו נוהגים גולשי הקייטסרפינג להגיע ביום שבו נושבת הרוח בחוזקה – תוכלו לראות גם ילדים וגם אנשים בוגרים.

האם אפשר לגלוש בכל חוף?

כאמור מדובר בענף ספורט אקסטרים שעשוי להיות מסוכן. הגלישה נעשית במהירויות גבוהות ועם עפיפון גדול שמייצר הרבה כוח – לכן אסור לגלוש במתחם של חופי רחצה מוכרזים. אבל ישנם לא מעט חופים לאורכה של הארץ שבהם מתאספים גולשי הקייטסרפינג. בכנרת, באילת ולאורכו של כל הים התיכון ישנן נקודות המוכרות חופים לגלישה, המכונים ספוטים בפי הגולשים.

אז איך מתחילים לגלוש קייטסרפינג?

ניתן לעבור שיעורים בבתי ספר ומועדונים רבים הקיימים בחופים כמו קורס קייט סרפינג בצפון. חשוב מאוד לבחור מקום מוכר, כזה שפועל תקופה לא מעטה ויש עליו המלצות. בשיעורים האלו תלמדו את כל הבסיס שיעזור לכם להתחיל בגלישת קייטסרפינג ובכך תצטרפו לקהילת גולשים ענפה שגדלה מדי שנה ותגלו שמדובר בענף ספורט מהטובים והמהנים ביותר.

מעוניינים בעוד מידע? הכנסו לאתר https://kitesurfer.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה