מסע שכנוע השכנים שלי לפינוי בינוי בבניין השתלם סוף סוף!

מסע שכנוע השכנים שלי לפינוי בינוי בבניין השתלם סוף סוף!

פינוי בינוי בבניין

כל אדם בר דעת יראה כי בישראל יש עשרות אלפי דירות ישנות בכל רחבי הארץ. הבניינים הישנים הללו יוצרים בעיות רבות. קודם כל המגורים בהם מאוד לא נוחים ואיכות החיים של הדיירים בבניינים הללו מאוד נפגמת. חוץ מזה המבנים הללו יוצרים בעיה בטיחותית בעת רעידת אדמה או התקפת טילים וזאת עקב העובדה כי הם לא ממוגנים כנגד רעידות אדמה או נגד התקפות טילים. חוץ מזה הבניינים הללו מאוד ישנים ועל כן הם מאוד לא יפים. על רקע זה הומצאו פרוייקטים של פינוי בינוי אשר נועדו לבנות בניין חדש וזאת ללא כל השקעה של הדיירים בדירות. העניין הוא שקשה מאוד לשכנע דיירים להסכים ולבצע את הפרויקטים הללו וכי תמיד יש דייר אחד או שניים שמערימים קשיים על הפרויקט ועל ההתנעה שלו.

> באתר אנגלאינווסט http://www.engelinvest.co.il המידע שגם אתם צריכים לדעת!

האם ניתן לשכנע את השכנים לבד לבצע פינוי בינוי?

בדרך כלל יהיו מספר דיירים אשר ידחפו לבצע את הפרויקטים הללו בגלל שהם מבינים את האמת ולפיה הפרויקטים הללו פינוי בינוימביאים עמם דירות חדשות לגמרי ופעמים רבות גם דירות הרבה יותר גדולות. מנגד תמיד יהיו דיירים אשר יתנגדו לבצע את הפרויקט מכיוון שהם יאמינו כי הם זכאים לקבל דירה גדולה  יותר או כי הם מקופחים אל מול שאר הדיירים. כך נוצרת מלחמת עולם שכולם מפסידים ממנה מכיוון שהפרויקט לא יוצא אל הפועל בסופו של דבר. על רקע זה אנחנו קוראים לכם לפנות אל יזם אשר יעזור לכם להזיז את הפרויקט ולשכנע את המתנגדים לבצע אותו ושאתם לא תצטרכו לבצע את כל העבודה הזאת לבד.

מחפשים יזם שיסייע לכם? שימו לב למספר הפרויקטים שהוא הצליח להתניע בעבר

עליכם להבין כי יזם הוא בעל ניסיון עשיר בפרויקטים של פינוי בינוי וכך הוא יוכל לסייע לכם בצורה הרבה יותר טובה. אך בכדי להבטיח כי אכן היזם יכול לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר אנחנו ממליצים לכם לשים לב למספר הפרויקטים שהיזם ביצע לאורך השנים וכך תבטיחו כי הוא יבצע את העבודה בצורה טובה גם אצלכם.

קראו גם:

תמ"א 38 באר שבע

עורך דין נדלן

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה