ישראל – מעצמה של מתחמי חדר בריחה

ישראל – מעצמה של מתחמי חדר בריחה

חדר בריחה

מדינת ישראל נחשבת למעצמה עולמית בתחומים שונים, החל מתחום הביטחון, דרך תחום הסייבר ועד לתחומי לייף סטייל כאלו ואחרים וזאת הודות למה שידוע בעולם כ-מוח היהודי הממציא לנו פטנטים. גם בתחום ה-ESCAPE ROOM או מה שמכונה בשפת הקודש כמתחמי חדר בריחה, ישראל נחשבת למעצמה מובילה וזאת לנוכח היקף מתחמי חדרי הבריחה הפועלים בישראל בהשוואה למספר התושבים.

אם ניקח את ניו יורק לדוגמא, בה מתגוררים קרוב ל-20 מיליון תושבים, הרי שבכל מדינת ניו יורק פועלים פחות מ-200 חדרי בריחה ואילו במדינתו הקטנה המאכלסת כ-8 מיליון תושבים תוכלו למצוא קרוב ל-400  חדרי בריחה שונים. המדינות עם מספר חדרי הבריחה הגדול ביותר הן: יפן, רוסיה, ארצות הברית ואנגליה, כאשר ישראל ממוקמת ביניהן במקום גבוה במיוחד אם מחשבים את מספר חדרי הבריחה  פר תושב.

חדר בריחה

חדר בריחה לכל מטרה

מה שהפך את משחקי ההימלטות במתחמי ה-ESCAPE ROOM הפועלים בישראל היא העובדה שמשחקים אלו מותאמים לאופי הישראלי שמצד אחד מאוד קבוצתי (אווירת ה-ביחד הישראלית) ומצד שני הוא מאוד תחרותי ולא חושש מאתגרים. בישראל, מתחמי חדר בריחה החלו לצוץ בתחילת שנת 2010 ומאז ועד היום נפתחים מדי שנה עשרות חדרי בריחה חדשים ורק מספר מצומצם של מתחמי חדר בריחה נסגרים מאילוצים עסקיים כאלו ואחרים.

דבר נוסף שהופך את מתחמי חדר בריחה לישראל לפופולאריים ואהובים כל כך היא העובדה שמתמחים אלו מציעים לקהל הישראלי חווית בילוי משותפת, כאשר את דרגות הקושי של המשחק ניתן להתאים לכל גיל ולכל קבוצת משתתפים בהתאם לדרגת הקושי הרצויה לה. העיצובים השונים של חדר בריחה כזה או אחר בישראל אינם נופלים מהעיצובים של חדרי הבריחה המרשימים והמאתגרים ביותר בעולם.

כיום, בכל מתחם חדר בריחה מוביל בתחומו בישראל, תוכלו למצוא פתרונות אירוח שונים המאפשרים לכם לקיים מגוון רחב של אירועים פרטיים ומסיבות במתחם, כאשר משחקי ההימלטות עומדים במרכז חוויית האירוח שלשמה התכנסתם. במתחמי חדר בריחה שונים בישראל תוכלו ליהנות מחבילות אירוח המאפשרות לכם לקיים ימי גיבוש, ימי הולדת, מסיבות בר/בת מצווה וכדומה במתחם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה