איזה סוגי מדפסות 3D קיימות בשוק

איזה סוגי מדפסות 3D קיימות בשוק

מדפסות 3D

את הנוכחות של מדפסות תלת מימד רואים היטב בחדשות עם ידיעות לגבי עוד פריצת דרך אפשרית בתחומים השונים של החיים של בני האדם. עוד מדפסת החלה לייצר בית שלם ועוד מדפסת החלה לייצר אוזן של בן אדם. ככל שהתחום הזה יותר יתקדם, כך נראה כי מה שהמדפסות הללו הולכות לייצר בהחלט ידמה את כל מה שראינו עד כה רק בסרטי מדע בדיוני בעיקר. לא עוד הכנה של ארוחה שלמה, אלא הדפסה שלה במכשיר שהוא למעשה מדפסת תלת מימד, הדור הבא.

מדפסות 3D

ההתפתחות של מדפסות 3D

אם הדגם הראשון של מדפסת תל מימד עבר את החשיפה שלו אל הקהל הרחב בשנת 2012 לעיניהם המשתאות של כל בני האדם, הרי שנכון להיום המספר של המדפסות מן הסוג הזה כבר הלך וגדל עם מקצה רחב של שכלולים אשר הופך את המדפסות נכון להיום למוצר מאוד נמכר ובעל דרישה רבה.

מדפסות מסוגים של SLA SLS FDM SLM EBM ומדפסות בשיטה של POLY JET מביאות לכל בית עסק את מירב האופציות ליצור הדפסי תלת מימד בדיוק רב, ועם מבחר נרחב של חומרים שמהם ניתן ליצר את כל מה שהיה קיים עד כה בצורה יותר טובה לצד דברים שעד כה היה רק חלום לייצר בטכנולוגיה חדשנית של הדפסה. התחום הזה רק הולך ונעשה יותר חדשני, וניתן לצפות שהוא יגדיר מחדש את היצור ואת כל מה שהיה נהוג לבצע עד עכשיו בצורה שונה.

הסוגים השונים של המדפסות

בעקבות שיטות רבות מאוד של הדפסה בתלת מימד, כך גם רבים גם הסוגים של המדפסות בתחום הזה, עם האפשרות של בחירה של מדפסת תלת מימד שתבצע את הפעילות הכי מדויקת עבור כל סוג של תוצר. ישנן מדפסות שמגיעות גם במחירים שונים החל מאלף שקלים ועד לעשרות ומאות אלפי שקלים כדי ליצר את הפריטים הנדרשים לפי הצורך של כל סוג של עסק בתעשייה. יש מדפסות אשר מתאימות עבור עבודה עם גבס, מדפסות אשר מתאימות עבור עבודה עם חומרים ביולוגיים ומדפסות מסוג דלתא אשר מתאימות עבור עבודה עם חומרים רבים כולל הדפסה של אוכל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה