חטיפי חלבון או חלבון ממזון? מה יותר יעיל?

חטיפי חלבון או חלבון ממזון? מה יותר יעיל?

חטיפי חלבון

לפני אימון גופני אנחנו רוצים לעשות הכל על מנת שהגוף שלנו יתמלא באנרגיה, כמו גם יבנה שרירים ויתעצב וזאת כדי לשמור על הגזרה כמו גם על בריאות הגוף.

ואכן מתאמנים בכל העולם שעושים זאת בצורה נכונה ומקצועית, שומרים על תפריט תזונה מאוזן ונכון, גם עבור בניית שרירים וגם על מנת שניתן יהיה להכניס אנרגיה חשובה אשר דרושה למערכות הגוף.

אחת הדרכים שבאמצעותן שומרים על האנרגיה הזאת היא כמובן באמצעות תזונה נכונה, בעוד שחטיפי חלבון יכולים להוות תוסף תזונה נהדר שמאפשר ביצועים טובים יותר, כמו גם בונה שרירים ומסת גוף נכונה ובריאה.

חטיפי חלבון

מה צריך לדעת אודות חטיפי חלבון

בראשית ולפני שנסביר אודות התועלות של חטיפים מסוג זה – חשוב להבין כי חטיפי חלבון לא נחשבים תחליף לארוחות יומיות, אלא שהם תוספת מבורכת אשר מקנה לספורטאים את היכולת לקבל את מנת החלבון שנדרשת לבניית שרירים, תוך קבלת אנרגיה לאימון.

כיום ישנן שלל חטיפים בטעמים שונים המשלבים שתוכם לפחות 35 אחוזים של חלבון איכותי תוך שילוב החלבון עם מי גבינה מסוג איזולר וחלבון דומה שמועשר בוויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו ושאר חומרים טבעיים החיוניים למי שרוצה לבנות שרירים בזמן פעילות ספורטיבית.

רגע, אבל מה עם תזונה ללא חטיפים?

בכל הנוגע לשאלה אודות מה יותר יעיל: חטיפי חלבון או חלבון ממזון? חשוב לדעת כי גם תזונה ממזון וגם תזונה משלימה על ידי אבקת חלבון (כמו גם על ידי חטיפי בריאות המכילים חלבון) חיוניות ביותר לבריאות הגוף, לקבלת אנרגיה ובניית שרירים.

בשל כך חשוב לשלב חטיף חלבון אחד ביום עם תפריט התזונה היומי, בעוד שיש לבחור חטיפים בטעמים שונים עם מנת שתוכלו לגוון וליהנות מחטיף בטעמים טובים שיעזור לכם לסגור את הארוחה בכיף.

בנוסף, אימון שמתחיל עם חטיפים מסוג זה, יעשה אפקטיבי יותר, יסייע לגוף להתחזק וידגיש את שרירי הגוף בעיקר עבור מתאמנים שעוסקים בפעילות בעצימות גבוהה או בבניית מסת שריר.

לסיכום, חטיפי חלבון הם דרך יעילה לשמור על בראיות הגוף ולקבל באופן מהיר, את התזונה החסרה.

מידע נוסף תוכלו למצוא באתר https://www.allinpro.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה