איך תדע אם היא בוגדת?

איך תדע אם היא בוגדת

אם אתה נמצא בזוגיות ונראה לך כי המצב בינך לבין בת הזוג אינו מזהיר, אם ישנו העדר אינטימיות, כמו גם פחות ופחות זמן יחדיו – ייתכן ובת הזוג מצאה עניין במקום אחר.

עם זאת לא כל ירידה בתשוקה או בעניין במערכת היחסים, מעידה על בגידה, לכן חשוב תמיד לנהל את שיחות הבירור מול אנשי המקצוע כמו דורית כהן יועצת זוגית ידועה, תוך שחשוב לא לעשות צעדים דרסטיים ללא בירור ושיחה כנה.

מהם הסימנים שיכולים להעיד על חוסר עניין או בגידה?

הנה כמה מהם:

  • טלפונים בשעות מאוחרות – אם בת הזוג מקבלת שיחות והודעות טקסט בשעות מאוחרות, אם היא מסתודדת או מתרחקת במידה רבה בעת קבלת השיחות: ייתכן וישנו משהו שהיא לא רוצה שתדע עליו. עם זאת באותה מידה יכולה השיחה להיות עם בן משפחה או אדם שזקוק לסיוע טלפוני ולכן חשוב לברר בזהירות ולא לצאת מיד בהאשמות.יועצת זוגית
  • היעדרות ממושכות – היעדרות ממושכת בתואנות שונות והעדר בילויים משותפים יכולים להעיד על חוסר עניין או על בגידה. עם זאת לעיתים שגרה ושעמום יכולים גם הם להוביל להיעדרויות וזאת בשל חיפוש של בת הזוג אחד אופציות אחריות לבילוי והעברת הזמן.
  • הימנעות מסקס – אם בת הזוג נמנעת מיחסי מין, יכולות להיות לכך סיבות רבות פיזיות או נפשיות. ובכל זאת, כדי לברר את העניין לעומק רצוי תמיד להתייעץ עם יועץ זוגי ולברר מהן הסיבות האמתיות להעדר חשק מיני.
  • שתיקות וחוסר עניין – שתיקות מביכות, חוסר עניין במערכת היחסים, בילוי שאינו מטיב עם בני הזוג ושאר כשלים, יכולים להעיד על זוגיות שדעכה או שהוחלפה במישהו אטרקטיבי יותר. לכן חשוב לשמור על ערוצי תקשורת פתוחים ובאמצעות יעוץ זוגי להגיע לשורש העניין.

לסיכום, לא כל בת זוג מרוחקת או חסרת חשק מיני בוגדת. לעיתים ישנן סיבות עמוקות יותר לכך שחשוב לברר. לכן מומלץ תמיד להיעזר באנשי המקצוע באתר https://www.zugiut.net כדי לרדת לשורש העניין ולשפר את הזוגיות.

אדריכלות ועיצוב פנים אירועים ופנאי בריאות ותזונה כללי מחשבים וטכנולוגיה מסחר ופיננסים משפטים צרכנות קריירה ועסקים תעשייה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל הסיבות לחגוג את בת המצווה של הילדה בגן אירועים בירושלים
אחד האירועים המרגשים ביותר עבור כל הורה, הוא בת המצווה של ביתו. מדובר באירוע המסמל את המעבר מילדות,...
קרא עוד »
פבר 17, 2019
משלוחי פרחים במרכז- לעשות את זה בצורה חכמה
כשאנחנו רוצים לבצע משלוח פרחים במרכז הארץ, עומדות לרשותנו אופציות רבות ומגוונות, שכן אנחנו יכולים...
קרא עוד »
מרץ 29, 2018
המסת שומן בבטן – איך עושים את זה?
אם תמיד הרגשתם שאתם צריכים להוריד את השומן שנמצא בבטן וכי עליכם להוריד הקיפים - חשוב שתדעו שכיום יש...
קרא עוד »
נוב 21, 2021