דלתות מיגון

דלתות מיגון

דלתות מיגון

בכל מקום בו מתנהלת שיגרת חיים שונה מהנורמה צריכים  אמצעי ביטחון לתושבים ואחד מהם הוא דלתות מיגון. לדוגמא. אזור יהודה ושומרון מהווה מטרות של פלסטינאים לפגוע בתושבים בכל דרך אפשרית ואחת המקובלת על ידם בשנים האחרונות היא מתקפות על בתי התושבים בירי מנשק קל. דלתות מיגון עוצרות את קליעי הכדורים.  למיגון דלתות יש חשיבות רבה באזורים בהם מתקיימת פעילות ביטחונית למקרי פריצה. כל דלת ניתן לבצע בה מיגון. בעת התקנת דלתות מיגון כדאי לבדוק עם בעל מקצוע הבקיא בתחום אם אפשר לחזק את הדלת הקיימת ולמגן אותה או צריך להחליף את הדלת בדלת אחרת.

דלתות מיגון

דלתות מיגון – היכן משתמשים הכי הרבה

  • פלסטינאים מחפשים לפגוע בתושבי הישובים היהודים ולא אחת אנחנו מתבשרים על מתקפות כאלה וכדי למנוע חדירת כדורים או רסיסים מרימוני יד צריך לעשות כל מה שניתן כדי להגן על דיירי הבית ודלתות מיגון הן אחד הפתרונות.
  • לא רק בבתים מתקינים דלתות מיגון. לאור מתקפות המחבלים על רכבים הנעים בכבישי יהודה ושומרון ממליצים המומחים לעשות דלתות מיגון ברכבים ויחד עם עוד מיגונים תפקיד דלתות אלו להגן על הנוסעים ברכב ולמנוע חדירה של קליעים, רסיסים ובקבוקי תבערה. אוטובוסים בתחבורה הציבורית ובשרות המועצות המקומיות שמשמשים להסעות תלמידים, עובדים ואנשי ביטחון נתקלו לא אחת במתקפות מחבלים שנגמרו באסונות כבדים. לאור עובדה זו הוצאו תקנות של כוחות הביטחון שעל כל כלי רכב בתחום הציבורי חייב להכיל דלתות מיגון.
  • דלתות מיגון מותקנת גם בעסקים על מנת למנוע פריצות. חברות ביטוח מתקנות את הנפקת הפוליסה בהתקנות מיגונים מסוגים שונים ובין היתר גם דלתות מיגון.
דלתות מיגון

למה דלתות מיגון חשובות כל כך

אנחנו ממגנים את הבתים שלנו בכל דרך אפשרית כמו התקנת סורגים על החלונות התקנת דלתות מתוחכמות וממגנים זכוכיות של חלונות וויטרינות אז למה שלא נדאג גם למיגון הדלתות. ככל שנמגן את הבית שלנו יותר כך יהיה ליושבי הבית שקט נפשי גבוה יותר. וכמובן: בבית שיש ילדים קטנים המתגוררים באזורי אש הדרך להרגיע אותם ולאפשר להם לחיות חיים רגילים עד כמה שאפשר היא על ידי מיגון כל מה שניתן למגן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה